Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Toplu SMS API

WSDL-XML Toplu SMS API  

SMS Makinesi WSDL-XML API


SMS Makinesi için yazılmış bu belge toplu sms gönderim hizmetimizi kullanmak isteyen yazılım geliştiricilere yönelik hazırlanmış bir dökumandır. Bu uygulama sorguları direk web teknolojileri aracılığı ile SMS Makinesi sunucusundan yapmaktadır.

 
 
COM Toplu SMS API  

SMS Makinesi COM API


Yazılım geliştiriciler için hazırlanmış bu uygulama programın içinde entegre olarak gelir. Uygulama .dll olduğu için programın içine entegre olabilir. WSDL-XML API'den tek farkı, sorguyu .dll dosyasını kullanarak yapmasıdır. Yani yazılım .dll dosyasına, .dll dosyasıda SMS Makinesi sunucusuna sorgu gönderir. Sorgudan alınan cevap yazılımda görüntülenir.

 
 
İnteraktif Toplu SMS API  

SMS Makinesi İnteraktif SMS API


İnteraktif SMS hizmeti çift yönlü bir SMS servisidir. Gönderdiğiniz SMS'lere müşterilerden yanıt alınabilmesini sağlar. Bu sayede anket vs. düzenlenebilir. İnteraktif SMS API uygulaması bu yönde yazılım geliştirenlere yönelik hazırlanmıştır. Bu uygulamada web teknolojilerini kullanarak SMS Makinesi sunucusuna gönderdiği sorguların cevaplarını alarak yazılımda sonuç vermesini sağlar.

 
 
Dispatch Toplu SMS API  

SMS Makinesi Dispatch SMS API


Yazılım geliştiriciler için hazırlanmış bu uygulama sayesinde Hermes altyapısında tanımlı olan 4 haneli (4458,4459 vb.) ve 10 haneli numaralara (5331234567 gibi) GSM kullanıcılarının gönderdiği SMS'lerin yönetilmesi sağlanacak. 4 haneli numaralara gönderilen mesajlardaki önceden atanmış parametrelerden birini seçerek o parametre altında listelenen tüm GSM numaralarına ilgili parametrenin karşılığındaki mesajı gönderecek. Örneğin "Test deneme mesajı" yolladığında "test" parametresi alınarak bu parametre altındaki tüm GSM numaraları listelenecek ve bu numaralara ilgili mesaj gönderilecek. Hazırlanmış bu API sayesinde yazılımınıza kolayca entegre edebileceksiniz.

 
 
Single Shot Toplu SMS API  

SMS Makinesi Single Shot SMS API


Bu uygulama yazılımına Single Shot SMS özelliğini katmak isteyen geliştiriciler için hazırlanmıştır. Kullanıcı Single Shot SMS ile farklı bir altyapı kullanarak daha hızlı toplu mesaj göndermesini sağlayan bu uygulama ile geçiş yaptığımızda yeni döneme yazılımlarınızın uyum sağlaması kolay olacak. Bu uygulamada web teknolojilerini kullanarak SMS Makinesi sunucusuna gönderdiği sorguların cevaplarını alarak yazılımda sonuç vermesini sağlar.

 
 
T.C. Kimlik No İle SMS API  

T.C. Kimlik No İle SMS API


Bu belge, sms gönderim hizmetimizi kullanmak isteyen yazılım geliştiricilerin, sistemimize entegre olmalarını sağlayacak T.C. Kimlik No ile SMS ara yüzlerinin nasıl kullanılacağını açıklamak için hazırlanmıştır.

 
 
Hedefli Mesaj API  

SMS Makinesi Hedefli Mesaj API


Bu uygulama yazılımına Hedefli Mesaj özelliğini katmak isteyen geliştiriciler için hazırlanmıştır. İzinli veritabanı uygulaması (hedefli mesaj), kullanıcıların izin verdikleri bilgileri kullanarak ilgi ve profil özelliklerine uygun kampanya ve tanıtımların yapılması ve bu tanıtımlar sayesinde abonelere fayda ve fırsat sağlanmasıdır. Hazırlanmış olan bu API sayesinde yazılımınıza kolayca entegre edebileceksiniz.


API API'nin (Application Programming Interface) tam anlamı Application'dan gelmekte olup, Türkçe anlamı uygulama programlama arayüzüdür. API'ler genelde web servisleri üzerine yazılmaktadır. Bu sayede verdiğiniz hizmet, betik için geliştiricilere yol gösterir. Daha çok servisler için yapılan API'ler sayesinde sistem yapısı da inşa haline gelir. Yani daha düzgün ve anlamlı, fonksiyonel olur. Geliştiriciler API'leri kullanarak işlemlerini gerçekleştirir veya kendi betiklerini geliştirebilirler.


Hermes İletişim, tüm servisleri için verdiği API desteği ile kendi web sayfanıza veya yazılım ürünlerinize ek hizmetler olarak ekleyebilirsiniz. Hermes İletişim yazılım ekibinin hazırladığı projeler kapsamında, geliştiricileri de düşünüp geniş yardım dokümantasyonları ile API desteği sunmaktadır. Aşağıdaki bağlantılardan, toplu sms api yardım dokümantasyonlarına ulaşabilirsiniz.SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444