Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

SMS Makinesi Ücretsiz Demo


SMS Makinesi SMS Makinesi Nedir?      SMS Makinesi, Toplu SMS çözümleri için geliştirilen ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan bir internet tabanlı yazılımdır.


Toplu mesajlaşma servisleri sunan Hermes İletişim, SMS Makinesi'ni geliştirirken müşterilerinin eğilimlerini ve alışkanlıklarını analiz ederek çalışmalarını sürdürdü. Bunun sonucunda SMS Makinesi ürünü ortaya çıktı. Daha sonra tüm mesajlaşma, faks, email servislerini tek bir platforma taşıyarak İletişim Makinesi'ni açtık.


      SMS Makinesi, temel anlamda toplu sms gönderme programı olarak görülse de, farklılaşma yolunda attığı adımlarla, benzer programlardan kendisini ayırmıştır. Gerek ara yüzü gerekse gelişmiş menüleriyle kullanıcılara istediklerinden daha fazlasını veriyor.


Toplu SMS gönderimi yapmak ve diğer servislerimi hakkında bilgi almak için İletişim Makinesi'ni ziyaret edin.

Excel SMS MS Excel'den Toplu SMS


Mobil Toplu SMS Mobil Toplu SMS


   Pek çok firma ve bireysel kullanıcı, müşterilerine ait GSM bilgilerini Excel üzerinde tutmaktadır. Bu yüzden müşterilerine ait GSM bilgilerini, toplu sms programımız olan SMS Makinesine aktarımlarında kolaylık sağlamak üzere Excel SMS özelliğini geliştirdik. Excel SMS özelliği sayesinde, Excel üzerinde tuttuğunuz tüm kayıtlarınızı tek bir tıklama ile SMS Makinesi üzerine aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Aktarım işlemini bitiridikten sonra kolayca toplu sms göndermeye başlayabilirsiniz.


   Mobil Toplu SMS hizmetimiz ile ofisinizde veya bilgisayar başında olmadığınız anlarda, cep telefonunuzdan belirlediğiniz parametredeki kişilere anında mesaj gönderimi yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman sisteme kayıtlı olan numaranızdan, SIFRE yazıp 05304250303'e kısa mesaj göndermeniz gerekli. Karşılığında kullanıcıya gelecek şifre ile SIFRE boşluk GRUP ADI boşluk MESAJ'ı yazarak 05304250303 numaralı hatta mesaj göndererek Mobil Toplu Mesaj servisimizden yararlanmanız için yeterli olacaktır.


Outlook SMS MS Outlook'tan Toplu SMS


Detaylı Raporlama Detaylı Raporlama


   Outlook kullanan müşterilerimiz için Outlook SMS özelliğini unutmadık. Bu özellik sayesinde Outlook kişi listesinde kayıtlı GSM numaralarına hızlı bir şekilde toplu sms gönderebilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve pratik çözümler sunan SMS Makinesi ile bundan sonra artık Outlook'dan kolayca aktarım yapabilir ve mesajlarınızı en hızlı bir şekilde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.


   Detaylı raporlama özelliği sayesinde mesajlarınızdaki iletilme oranlarına bakarak listenizi düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda raporlarınızı Excel'e gönderebilirsiniz. İki tarih arası raporları listeleyerek mesaj sayınıza erişebilir, buna göre fatura tutarınızı analiz edebilirsiniz.


Dosyadan SMS Dosyadan Toplu SMS


SQL Makinesi SQL Makinesi


   Dosyadan SMS özelliği ile pek çok formattaki text (metin) tabanlı dosyadan, veritabanı dosyalarından aktarma işlemi yapılabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken "Dosyadan SMS" sekmesine gelerek aktarmak istediğiniz dosyayı seçmeniz.


   Mevcut veritabanınızdaki bilgileri çeken ve bu bilgileri toplu sms gönderimde kullanabilmenize olanak sağlayan SQL Makinesi ile olay bazlı özelleştirilebilir mesajlar gönderin. Dilerseniz otomatik mesaj gönderimi ile birlikte işyerinizin nabzı cebinize atsın!


Local Network Database Desteği Local & Network Database Desteği


Otomatik Mesaj Otomatik Mesaj


   Database ayarlarından gerçekleştireceğiniz yapılandırmalar ile veritabanınıza ister local olarak isterseniz bir network üzerinden ulaşabilirsiniz. Network database ile şirket içerisindeki kullanıcılarınız, tek bir veritabanı üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilir.


   Doğum günü ve evlilik yıldönümü gelenlere otomatik mesaj gönderebilirsiniz. Listenize yeni bir kişi eklerken doğum ve evlilik yıldönümü bilgilerini girerek dilerseniz bu tarihler doğrultusunda kutlama mesajlarınızı otomatik olarak gönderebilirsiniz.


İleri Tarihe Mesaj İleri Tarihe Mesaj


Originator Tanımlama Originator (Alfanumerik) Tanımlama


   Mesaj göndereceğiniz ekranda "İleri tarihe gönderim yap" seçeneğini işaretleyerek, göndermek istediğiniz mesajı belirlediğiniz tarihte otomatik olarak toplu gönderilmesini gerçekleştirebilirsiniz.


   Mesajlarınız, tanımlayacağınız maksimum 11 karakterde olan özel bir isimle gönderilsin. Tanımlanan bir Originator ile gönderdiğiniz mesajlarda, gönderici numarası yerine belirlediğiniz isim görüntülenir.


Özel Tanımlı Alan Özel Tanımlı Alanlar


Grup Oluşturma Grup Oluşturma


   Özel tanımlayacağınız alanlar sayesinde, müşterilerinize ait istediğiniz tarih veya metin bilgilerini kayıt esnasında girebilir, bunları hem mesaj içeriğinde hem de otomatik mesaj gönderirken kullanabilirsiniz.


   Kayıtlarınız içerisinde gruplandırma yapabilirsiniz. Böylelikle toplu mesaj gönderimlerinizi grup bazında gerçekleştirebilir, tüm kişi kayıtlarınız arasından mesaj gönderilecekleri tek tek seçim yapma derdinden kurtulmuş olursunuz.


Detaylarıyla SMS Makinesi Detayları ile SMS Makinesi


Ek Özellikler Ek Özellikler


   Belirlediğiniz özeliklerde, tarihlerde ve(ya) oluşturduğunuz gruplara toplu mesaj gönderebileceğiniz SMS Makinesi ile telefon defterindeki özel tanımlı alanlar sayesinde size sms gönderiminde farklı kolaylıklar sunuyor. Örnek olarak öğrenci numarası, poliçe bitiş tarihini, plaka numarasına göre sms gönderimleri gibi...


   SMS Makinesi üzerindeki ajanda menüsünü kendi ajandanız gibi kullanabilirsiniz. Ajandanızda belirlediğiniz ileri tarihlerdeki toplantı, fatura ödemesi gibi zamanları cep telefonunuza otomatik olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca "Otomatik Mesajlarım" menüsü üzerinden doğum günü, evlilik yıldönümü veya yıllık periyotlar halinde gitmesini istediğinizi mesajlarınızı otomatik olarak gönderebilirsiniz.   Ve daha birçok özellikleri ile SMS Makinesi, müşterilerinin toplu sms ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Sizde en yakın bir Hermes irtibat bürosu ile iletişime geçin, tüm bu yazılım çözümlerinden ücretsiz olarak faydalanın. Bizimle iletişime geçebileceğiniz adres ve telefon bilgileri iletişim sayfamızda yer almaktadır.


SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444