Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Sıkça Sorulan Sorular


Sıkça Sorulan Sorular Burada SMS Makinesi kullanıcılarının sıkça sorduğu soruların bazıları bulunmaktadır.

21- Ön ödemeli (PrePaid) sistemden faydalanıyorum ilk defa SMS yükleteceğim bu işlemi nasıl yapabilirim?

  0532 755 07 67 numaralı Turkcell SMS yükleme hattını arayarak size ilk kurulum aşamasında tarafımızdan verilen sanal numaranız ile SMS yükleme işleminizi yapabilirsiniz.


22- SMS yükleme işleminde ödeme seçeneklerim nelerdir?

  Kredi kartı bilgilerinizi vererek veya banka havalesi yaparak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


23- SMS Makinesi'nde gönderdiğim SMSlerin raporunu aldığımda durum bilgisi tüm GSM numaraları için iletilemedi olarak görünüyor. Nedeni ne olabilir?

  Yaptığınız gönderimde eğer tüm GSM numaralarının durumunda iletilemedi olarak rapor alıyorsanız bunun tek nedeni, geçen döneme ait faturanızın ödenmediğidir ve bu yüzden hesabınız sms gönderimlerine kapatılmıştır. Fatura borcunuzu ödeyerek hesabınızın açılmasını sağlayabilirsiniz.


24- Faturalarımı nereden ve ne şekilde ödeyebilirim?

  Faturalarınızı Turkcell fatura ödeme merkezinden, anlaşmalı bankalardan size ait sanal numarayı vererek gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bu sanal numara ile otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.


25- Sms gönderimi yaptığım kişiler sürekli yenileniyor. SMS Makinesi programına kişi listemi kaydetmeden sms gönderebilir miyim?

  Kişilerinizi kaydetmeden Excel'de uygun format ile oluşturulmuş kişi listenize ait dosyanız ile Excel SMS'i kullanarak gönderimlerinizi yapabilirsiniz.


26- Özel günlerde, yılbaşı ve bayramlarda operatörlerde yaşanan yoğunluktan dolayı SMSlerim geç iletiliyor. Daha önceden hazırladığım mesajlarımı istediğim tarih ve saate ulaşmasını sağlayabilir miyim?

  Programımızda son aşamada karşınıza gelen ekranlarda İleri Tarihe Gönderim Yap kutucuğu işaretlenerek istenilen gün ve saat ayarlamaları yapılarak gönderimlerinizi yoğunluk yaşanan günlerden daha önce gönderebilir ve bu sayede kişilerinize SMSlerin istediğiniz zaman ulaşmasını sağlamış olursunuz.


27- Sms gönderimlerimde iletilmeyen SMSler tarafıma fatura edilecek mi?

  Gönderdiğiniz SMSlerin iletilemedi olarak durum raporunu alıyorsanız size fatura edilmeyecektir.


28- SMS Makinesi programını Microsoft Vista işletim sistemli bilgisayarıma yükledim kurulumda bir hata vermemesine rağmen programı çalıştırmak istediğimde "OTOMSG uygulaması başlatılamadı" hatasını alıyorum ve programa giriş yapamıyorum, ne yapmam gerekli?

  Bu hata alındığında yapılması gereken işlem adımları şu şekildedir. Başlat / Programlar /Donatılar /Çalıştır sekmesinden msconfig yazılır ve açılan ekranın en sağında bulunan Araçlar bölümüne gelerek UAC devre dışı bırak ikonu tıkanır ve ekranın altında bulunan çalıştır a basarak UAC hizmeti devre dışı bırakılır. Bu işlemi yaptıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve bilgisayarınız açıldıktan sonra Sms makinesi programına giriş yapabilirsiniz.


29- Bilgisayarımı formatlayacağım SMS Makinesi programındaki bilgilerimi yedek almam gerekiyor mu?

  Bilgilerinize tekrar yüklemeden sonra ulaşabilmek için yedeklerinizi almanız gerekmektedir Yedeklerinizi C:\Program Files\SMS Makinesi\SMS Makinesi\data klasörü altındaki SMS_DATA.mdb dosyasını yedeklemeniz gerekmektedir. Formatlama işleminden sonra Sms makinesi programını sitemizden www.smsmakinesi.com'dan indirip kurabilirsiniz. Program kurulumunu yaptıktan sonra aynı dizine tekrar SMS_DATA.mdb dosyasını kopyalamak gerekmektedir.


30- Single Shot SMS Nedir?

  Kısaca anlatmak gerekirse, İngilizce anlamının tam karşılığı tek kullanımlık SMS olan bu kavram, son kullanıcının istediği bilgiyi Turkcell servis ağına sokmadan direk olarak özel bir ağ üzerinden kullanıcının cebine ulaşmasını sağlayan özel bir hizmettir. Daha detaylı bilgi için Single Shot SMS sayfasını ziyaret ediniz.


31- Single Shot SMS hizmeti için ne ödemem gerekiyor?

  Single Shot SMS hizmeti Hermes İletişim müşterilerine ücretsizdir. Sadece iletilen SMS ücretleri faturalandırılır.


32- Single Shot SMS’in normal SMSten farkı nedir?

  Normal SMS servisleri tek noktaya bağlı oldukları için, iletim safhasında yoğun günlerde gecikme olabilir. Ancak Single Shot SMS hizmetinde durum böyle değildir. Sadece bu servis için ayrılan sunucular olduğu için hiçbir zaman iletimde aksaklık sorunu yaşanmaz.


33- Single Shot SMS ne kadar güvenli bir servis?

  Özel ağ sistemleri ile normal servislerden ayrılan ve sunucuların olduğu odalara parmak izi kontrolü gibi pek çok güvenlik önlemi çerçevesinde giriş sağlanıyor. Günümüzde Turkcell müşterisi olan 14 banka ve yaklaşık 100 bin müşteri tarafından güvenle kullanılıyor. 1 Ocak 2010 tarihinden itibaren de "tek kullanımlık şifre" uygulamasının zorunluluğu getirilmesi ile çok daha fazla kurum tarafından güvenle kullanılmaya devam edilecek.


34- Single Shot SMS özelliğini geliştirdiğimiz yazılıma bütünleştirme (entegre) imkanımız var mı?

  Elbette var; bunun için hazırladığımız bir API ve API kullanımını açıklayan dokümanlar mevcuttur.
Single Shot SMS API


Sayfalar: [1][2]
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444