Yardım Canlı
Destek
Web
SMS
Blog  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Programini İndir


SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir.


Mobil Pazarlama Nedir
Neden Mobil Pazarlama
Mobil Pazarlama Stratejileri
Mobil Pazarlama Sözlüğü
Mobil Pazarlama Projeleri
Mobil Pazarlama Çözümleri
Örnek Mobil Pazarlama Projeleri
Sosyal Medya
Haberler

Sosyal Medya

Kullanıcıların birbirleriyle etkilesimi ve katkıları ile önem kazanan websitesi ya da uygulamalar bütününe genel olarak sosyal medya denir. Bir web sitesinin ya da uygulamanın sosyal medya olarak düsünülebilinmesi için yayıncısı haricinde kullanıcılarının olması, fotoğraf, video, blog gibi paylasımlara izin verilmesi ve kullanıcılar arasında iletisimin aktif olması gerekmekte.

Sosyal Medya Sosyal medyanın ilk çıkıs anına bakmak için 10 yıl geriye giderek 1997 yılında kurulan Six Degrees web sitesine sosyal ağların baslangıcı diyebiliriz. Siz Degrees’in flört sitelerindeki özellikleri genisleterek anlık mesajlasabilme yetisini devreye sokmasıyla arkadaslık listesi olusturabilmeyi birlestirmesi sonucunda sosyal medyaya ilk adım atılmıs olmus oldu. 2002 yılında kurulan Friendster sosyal ağların daha da yaygınlasmasını sağladı.

2004 yılında sadece Harvard öğrencileri için kurulan Facebook’un 2006 yılında 80 milyon üzerinde kullanıcıya erismesiyle sosyal medya akımı daha da canlandı. Youtube ve Flickr gibi sosyal paylasım sitelerinin asırı ilgi görmesiyle de sirketlerin reklam pazarının sosyal medyaya kaydırmasını sağladı.Bu haber 08.03.2011 11:32 tarihinde yayınlanmış ve 3460 kez okunmuştur.

 
 
 

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC