Yardım Canlı
Destek
Web
SMS
Blog  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Programini İndir


SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir.


Mobil Pazarlama Nedir
Neden Mobil Pazarlama
Mobil Pazarlama Stratejileri
Mobil Pazarlama Sözlüğü
Mobil Pazarlama Projeleri
Mobil Pazarlama Çözümleri
Örnek Mobil Pazarlama Projeleri
Sosyal Medya
Haberler

Örnek Mobil Pazarlama Projeleri

Maruti Suzuki

Affle ve Artiel sponsorluğunda Maruti Suzuki için hazırlanan mobil pazarlama kampanyası 2010 MMA ödülünü aldı. Hazırlanan kampanyada mobil uygulama içerisinde yer alan Maruti Suzuki ürünlerinin tanıtımı yapılıp kampanyalara SMS ile katılım sağlandı.IKEA MMA 2010 en iyi mobil pazarlama ödülünü alan IKEA, gelistirdiği mobil uygulama ile kullanıcılara seçtikleri mobilyaların gerçek boyutlarında kendi evlerinde kamera yöntemiyle nasıl duracağının tespitini yapma imkanı verdi.SMS Cinema Guide

99000’a mesaj çekilerek nerede, ne zaman, hangi sinema filmi varsa öğrenme ve yer ayırtabilme imkanını sağlayan kampanya MMA 2010 en iyi mobil pazarlama ödülünü aldı.AndinaTech

AndinaTech, müsterilerinin, müsteri hizmetleri hakkında düsüncelerini öğrenmek ve kendilerini daha da gelistirebilmek ve tanıtımlarını daha iyi yapamabilmek adına sundukları SMS oylaması ile 2010 yılında MMA en iyi mobil pazarlama ödülünü aldı.Bu haber 08.03.2011 11:28 tarihinde yayınlanmış ve 12515 kez okunmuştur.

 
 
 

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC