Yardım Canlı
Destek
Web
SMS
Blog  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Programini İndir


SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir.


Mobil Pazarlama Nedir
Neden Mobil Pazarlama
Mobil Pazarlama Stratejileri
Mobil Pazarlama Sözlüğü
Mobil Pazarlama Projeleri
Mobil Pazarlama Çözümleri
Örnek Mobil Pazarlama Projeleri
Sosyal Medya
Haberler

Mobil Web Sayfaları

Bugün dünyada 2,4 milyar cep telefonu kullanıcısı olduğunu ve her dakika yenisinin eklenerek arttığını biliyor muydunuz? 2010 yılında mobil teknolojisinde Android isletim sistemlerinin ortaya çıkmasıyla, iPad kullanım oranının artmasıyla, akıllı telefonlardan internete erişim oranı arttı. 2011 yılında da bu oranın artacağı ve telefonların %85’inin web tarayıcısına sahip olacağı gözler önüne seriliyor. Geçen yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde 63 milyondan fazla kullanıcı internete erişimi mobil telefonlarından sağladı ve bu sayının gelecekte dünya genelinde yaklaşık 1,7 milyar olacağı belirtiliyor. Şuanda mobil web sayfalarının önemini arttıran mobil telefon kullanıcılarının %30’unun (700 milyondan daha fazla ve daha da fazlalaşmakta) internete telefonları üzerinden bağlanabilmesi. Bu yüzden mobil web sayfaları geleceğin baskın internet tarayıcısı olacağı gözler önüne serilirken gelecekte mobil web sayfaları zorunluluk haline gelecek hatta yeni bir internet standardı oluşturacak. Bu istatistiklere göre de çoğu şirket mobil web sayfalarına olması gereken önemi göstererek mobil web sayfa çalışmalarına başladı ya da başlama aşamasında.

Tüketici odaklı şirketlerin birçoğunun mobil web sayfalarının, interaktif biçimde geleneksel müşteri portföyünün dışına çıkabilme yetisini kabullenmekte. Böylece mobil pazarlamanın odak noktası haline gelen, yeni bir çığır açan ve açmaya devam edecek mobil web sayfaları, online web sayfalarının öneminin azalmasına sebep olmakta. Bunun en güzel örneği olarak günümüzde Facebook’un bütün ziyaretçi trafiğinin % 25′inin mobil cihazlar üzerinden sağlandığı verilebilir. Neredeyse bütün sosyal medya platformlarının ve e-ticaret sayfalarının mobil web sayfaları oluşturuldu ve oluşturulmaya da devam ediyor. Mobil sosyal medya sayfaları haricinde, e-dergi, gazete ve alışveriş gibi online web sayfalarının, mobil web sayfalarının yapılması şirketlere büyük bir reklam olanağı sağlamakta. Ayrıca mobil sektörde yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan mobil web sayfalarının finansal boyutları iyi değerlendirilmeli. Zaten sayfadan elde edilen reklam gelirleri ile giderlerin karşılanacağı ve kara geçileceği şüphesizdir.

Sonuç olarak mobil sektörünün pazar payının günden güne artmasıyla bütün mobil telefonların yerini akıllı telefonlar alacak ve mobil web sayfa tasarımları hayatımızın odak noktası olacak.

 
 
 
 

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC