Yardım Canlı
Destek
Web
SMS
Blog  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Programini İndir


SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir.


Mobil Pazarlama Nedir
Neden Mobil Pazarlama
Mobil Pazarlama Stratejileri
Mobil Pazarlama Sözlüğü
Mobil Pazarlama Projeleri
Mobil Pazarlama Çözümleri
Örnek Mobil Pazarlama Projeleri
Sosyal Medya
Haberler

Mobil Uygulamaları

Günümüzde mobil uygulamalar genis bir alana yayılmakla beraber kullanıcı deneyimini üst düzeye çekmekte. Mobil uygulamalar sahip oldukları zengin medya içerikleri ile kullanıcıların kolayca etkilesime geçmesine imkan sağlar. Böylece mobil pazarlama içerisinde yer alan sirketler müsterilerine 7/24 ulasabilme imkanı elde eder. Kullanıcılar açısından bakıldığında da sosyal ağlara günün her anı bağlanabilme ve alısveris, bankacılık gibi hizmetlerin mobil cihazlar üzerinden kolayca yapılabilinmesi gün geçtikçe mobil hayata bağımlılığın arttığının göstergesi. Gelisen teknolojiyle mobil uygulamalardaki bant genisliği, lokasyon bulma özelliği, güvenlik ve data kapasitesiyle verilen hizmetlerin masrafsız ve çok daha etkili olmasına olanak tanınıyor.

Teknoloji değisiminin hızlı olduğu günümüzde sosyal ağ ya da teknoloji trendlerini yakından takip edebilmek, sirketlerin müsteri bağlılığı ve memnuniyeti sağlayabilmeleri açısından mobil platformun tahtı mobil uygulamalar ile daha da sağlamlasacak. Mobil uygulama trendini yakalayamayan sirketlerin ise ileri vadede değer kaybına ugrayacağı olasılıkları yüksek görünüyor.

 
 
 
 

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC