Yardım Canlı
Destek
Web
SMS
Blog  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Programini İndir


SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir.


Mobil Pazarlama Nedir
Neden Mobil Pazarlama
Mobil Pazarlama Stratejileri
Mobil Pazarlama Sözlüğü
Mobil Pazarlama Projeleri
Mobil Pazarlama Çözümleri
Örnek Mobil Pazarlama Projeleri
Sosyal Medya
Haberler

Mobil Pazarlama Projeleri

Katıl-Kazan Kampanyaları

Kurum ve kurulusların müsterileri ile interaktif sekilde mobil platformda iletisim kurmalarıyla gerçeklesen SMS tabanlı kampanyalardır. Genelde belirli miktarda belirli bir ürünün alısverisini yapan tüketicilere sifre ya da kupon verilir ve belirli bir kısa numaraya ad, soyad ve adres bilgileriyle kampanyaya katılımları tevsik edilir. Kampanya çekilisi sonucunda ise çesitli hediyeler tüketicilerle bulusturulur.

İçerikli Kampanyalar

Mobil pazarlama araçları olan SMS, MMS, IVR ve WAP ile mobil telefona yüklenebilir zengin medya içerikleri ile kampanya tanıtımının tüketiciyle bulusması sağlanılır.

Kullanıcı Kaynaklı İçerik

Sirketler tanıtımını yapmak istedikleri ürünler ile tüketiciler arasında bağ kurulmasını sağlayarak düzenledikleri kampanya çesididir. Tüketiciler ürünler ile ilgili yaratıcılıklarını ortaya koyacağı resim, video çekerek kampanyaya katılır ve dereceye girenler ödül alır.


Mobil Pazarlama Projeleri

Bu haber 08.03.2011 11:30 tarihinde yayınlanmış ve 4249 kez okunmuştur.

 
 
 

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC