Yardım Canlı
Destek
Web
SMS
Blog  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Programini İndir


SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir.


sayi=4
Mobil Pazarlama Nedir
Neden Mobil Pazarlama
Mobil Pazarlama Stratejileri
Mobil Pazarlama Sözlüğü
Mobil Pazarlama Projeleri
Mobil Pazarlama Çözümleri
Örnek Mobil Pazarlama Projeleri
Sosyal Medya
Haberler

Haberler

Mobil Pazarlama?nın Geleceği Ses Dalgalarında
Mobil Pazarlama?nın Geleceği Ses Dalgalarında
Günümüzde mobil pazarlama alanında hem görsel hem de işitsel öğeler yaygın olarak kullanılmakta. İstenilen mesajlar müşteriye rahatlıkla ulaştırılabilmekte. Ama bir de bu mesajların interaktif olduğunu, sizin eylemlerinizle şekillendiklerini düşünün. Hatta kulaklarımızla işitemediğimiz frekanstaki seslerin, görsel olarak mobil cihazlarımızda şekillendiğini hayal edin.

Mobil Reklam Gelirleri Üç Kat Artacak
Mobil Reklam Gelirleri Üç Kat Artacak
Teknolojinin gelişmesinden reklam mecraları da nasibini alıyor. İnteraktivite, taşınabilirlik, ölçümlenebilme, sosyal medya entegrasyonu gibi kavramlar mobil platformların en büyük özelliklerinden. Mobil cihazların insanların en yeni organı olduğu bu çağda; reklamcıların da gözünü bu alana kaydırmaları kaçınılmazdı.

Asya'da Mobil Reklamın Toplam Reklam Pazarındaki Payı
Asya'da Mobil Reklamın Toplam Reklam Pazarındaki Payı
Smaato reklam istatistiklerine göre mobil reklam pazarı gelir oranları ülkeden ülkeye farklılıklar göstermekte. Bu farklılıklar ile birlikte Amerika ve Batı dünyası haricinde yeni pazar alanı olarak görülen Asya mobil pazarı dikkatleri üstüne çekmekte.

Groupon da Mobil Reklam Pazarında Yerini Aldı!
Groupon da Mobil Reklam Pazarında Yerini Aldı!
Groupon Türkiye'de sehirfirsati.com ile popülerliğini arttırırken artık günlük fırsatlarını yeni geliştirdiği mobil uygulaması ile kullanıcılarına ulaştırıyor.Groupon mobil uygulaması piyasaya sürüldüğü andan itibaren iPhone üzerinden 1.3milyon kişiye ulaştı. Sanal Groupon kartı ile kullanıcılar lokasyon odaklı fırsatlara kolayca erişebilecek.
 
 
 
 

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC