Yardım Canlı
Destek
Web
SMS
Blog  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Programini İndir


SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir.


Yazan : Çiğdem TANKER
Mobil Pazarlama Nedir
Neden Mobil Pazarlama
Mobil Pazarlama Stratejileri
Mobil Pazarlama Sözlüğü
Mobil Pazarlama Projeleri
Mobil Pazarlama Çözümleri
Örnek Mobil Pazarlama Projeleri
Sosyal Medya
Haberler

Groupon da Mobil Reklam Pazarında Yerini Aldı!

Groupon Türkiye'de sehirfirsati.com ile popülerliğini arttırırken artık günlük fırsatlarını yeni geliştirdiği mobil uygulaması ile kullanıcılarına ulaştırıyor.

Groupon mobil uygulaması piyasaya sürüldüğü andan itibaren iPhone üzerinden 1.3milyon kişiye ulaştı. Sanal Groupon kartı ile kullanıcılar lokasyon odaklı fırsatlara kolayca erişebilecek.

Mobil telefonları mobil cüzdan haline getirme yolunda CardStar mobil platformları vasıtasıyla Groupon ile anlaşmasıyla da önemli bir adım atmış oldu.

Groupon'un mobil fırsatları uygulamasını hayata koymasıyla yükselişte olan mobil pazarlama olanaklarından yüksek oranda verim elde edeceği gerçeği yadsınamaz.

Mobil pazarlama, dünyada hala gelişirken ülkemizde de yeri göz ardı edilemez bir hal almaya başlıyor. Dünya üzerinde görülen gelişmelerin temelinde de mobil kullanıcılarının sayısının gün be gün artması ve mobil telefonlarının pc kullanımı oranını geçmesi yatıyor.

Mobil pazarlama, Groupon gibi şirketlerin geliştirdiği mobil uygulamalarla hayatımıza temkinli alışveriş kolaylığı katmakla birlikte satın alım işlemlerimizde mobil hızı farkıyla zamandan tasarruf etmemizi sağlıyor.Bu haber 10.03.2011 09:16 tarihinde yayınlanmış ve 2883 kez okunmuştur.

 
 
 

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC