Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Kaynak Merkezi » Turizm Sektöründe Toplu SMS


Turizm Sektörü      Turizm doğası gereği sosyal etkileşime dayanan bir sektördür. Bu sebeple toplu sms servisinin turizm sektörüne adaptasyonu kolay olmuştur. Toplu sms servisleri ile potansiyel müşterilere doğrudan ulaşılarak turlara ve tatil paketlerine ilgileri çekilmiş, rezervasyon teyidi, rötar ya da erteleme uyarısı, program güncellemesi gibi bilgiler kolaylıkla iletilmiştir. Rezervasyon onay bilgileri ve seyahat ayrıntılarının doğrudan mobil telefonlarına iletilmesi müşterilerin firmaya olan güvenini ve böylece müşteri sadakatini arttırmaktadır.


      Toplu SMS servislerinin en eşsiz özelliği müşterilerin bilgiye ulaşabilmeleri için bilgisayar başında olmalarının gerekmemesidir. Doğrudan cep telefonuna iletilen bilgiler gelecekte kullanılmak üzere dijital bir seyahat rehberi olarak saklanmaktadır.


      Turizm firmaları eskiden müşterilerini arayarak zaman kaybederken artık aynı bilgilendirmeyi çok daha hızlı bir biçimde toplu sms servisleriyle çok daha az maliyetle gerçekleştirmekteler. Bir rezervasyon ajansıyla çalışmak ya da pek çok telefon görüşmesi yapmak yerine toplu sms servisinin tercih edilmesiyle, çalışanların iş yükü hafiflemiş, müşteriler güvenilir bir biçimde tam ve doğru olarak bilgilendirilmiştir.


      Online rezervasyon servislerinde tamamlayıcı araç olarak kullanılan toplu sms servisleri, rezervasyon sürecini ve onaylanan satışların finansal faydaya dönüştürülmesini hızlandırdı. Böylece müşterileriyle doğrudan sıcak iletişime geçen turizmciler, ürün bilgisini doğrudan sundukları müşterilerinin interaktif uygulamalarla kendilerine kolayca ulaşmasını da sağladılar.


      İnteraktif uygulamalar izinli pazarlamaya imkan sağlamış, hedef kitleye odaklanılmasına yönelik bir avantaj sağlamıştır. Turizmcilerin en çok önem verdiği temel konulardan biri olan müşteri ilişkileri yönetimi böylece çözümlendi.


      Toplu SMS servisi kurum içi iletişim, müşteri geri dönüşü ve tedarikçilere ulaşılmasını kolaylaştıran bir hizmet olması sebebiyle personel toplantılarını SMS ile hatırlatan, tedarikçi siparişlerini güncelleyen ve yürüten, müşteri memnuniyetini yine SMS ile sınayan turizm firmaları gündelik işlerini düşük iletişim maliyetleriyle düzenlediler.


      Aynı zamanda araç kiralaması hizmeti de veren turizm firmaları otomatik mesaj olarak güvenlik numarası yollayarak, bu güvenlik numarasının beyanıyla yol yardımı hizmeti sundular. Ayrıca fatura bilgileri ve ödeme ayrıntıları da yine toplu sms servisiyle müşterilere iletildi.


      Toplu sms servislerini tercih eden turizm firmaları iletilen mesajlara dair raporları takip edilebildiler ve bilginin iletildiğini böylece teyit edebildiler.


      Turizm sektöründe etkileşimin kaynağı bilgidir. Hızlı, amaca uygun ve aydınlatıcı bilgi rekabette öne çıkmanın anahtarıdır. Hedef müşteri kitlesine doğrudan hızlı ve ucuza ulaşmayı sağlayan toplu sms servisi gelecekte de önemini arttırarak sürdürecektir.

 

Yazıyı Paylaşın

· ·   ·   ·   ·   ·  
 
 
Bu makale 16.01.2010 03:16 tarihinde yayınlanmış ve 3246 kez okunmuştur.
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444