Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Kaynak Merkezi » Toplu SMS'i Karınızı Arttırmak için Kullanın


Tüm şirketler kendilerini müşterilerine duyurmanın ve onlarla iletişime geçmenin daha etkin yollarını arar. Bunu başarmanın en kanıtlanmış yöntemlerinden biri ise gözümüzün önünde; hatta elimizin altında: kısa mesajlaşma servisi, yani SMS. 

 

Mevcut ve potansiyel müşterilere SMS kullanarak doğrudan ulaşmak reklamcılığın daha geleneksel yöntemlerine kıyasla, mesajın kabul edilme oranının ve hedef kitleye ulaşma olasılığının daha yüksek olması gibi önemli avantajlar sunar. SMS kullanıldığında iletişim hedef kitleye yönelik olanak düzenlenir, bu da alıcının mesajı gördüğü zaman kabul etme ve içeriğine dikkat gösterme oranını yükseltir.

 

Müşterilerin mesaj almayı gönüllü olarak kabul etmesi bile bu tür bir iletişime olan adanmışlıklarının kanıtı olarak görülmelidir. Üstelik toplu SMS kullanıldığında hedeflenen kitleye onların ilgisini çekecek reklamlar bulundukları yer ve zamandan bağımsız olarak ulaştırılabilir. Geleneksel yazılı basın ve televizyon reklamcılığından üstün olarak mesajlar, ulaşmama ihtimali olmaksızın müşterilere doğrudan gönderilebilir ve bir kez mesaj müşteriye ulaştığında da, mesaj zaten alıcı tarafından gönderilmesi istendiğinden, ortaya "karşılıklı bir bağlılık" çıkmış olur. Alıcı tarafından bakıldığında ise bu durum, kişinin bilgilendirilmek ve iletişim içinde kalmak istediği anlamını taşır. Mesajın bir kişinin şahsi telefonuna gönderilmiş olması da bu tür mesajları daha özel kılıyor ki; bu “özel” olma durumu alıcının “adanmışlık” halini daha da arttırır.

 

Yaygın basın ve yayın organlarını kullanarak yapılan geleneksel reklamcılığın karşısında kişiye özel hazırlanmış içerikler ile müşterilere ulaşılması çok daha samimi bir bağ oluşturarak toplu SMS yönteminin etkinliğini ortaya çıkarıyor. Bir reklamın bu reklamı almak isteyen kişiler tarafından istenmesi, iletilen mesajın kabul görmesi ve benimsenme oranı açısından önemli bir avantaj sağlıyor.  İşte toplu SMS ile yapılan pazarlamanın gücünün sırrı bu detaylarda saklı.

 

Yazıyı Paylaşın

· ·   ·   ·   ·   ·  
 
 
Bu makale 30.05.2012 09:09 tarihinde yayınlanmış ve 5056 kez okunmuştur.
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444