Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Kaynak Merkezi


Kaynak Merkezi Kaynak Merkezi sayesinde müşterilerimize en açık şekilde bazı kavramların anlamlarını, uygulamaların kullanımları ile ilgili makaleler paylaşacağız.

SMS Makinesini öğrenip daha etkin kullanabilmeniz için, takıldığınız yerlerde bize danışmanız için, geliştirdiğimiz uygulamaların makalelerinden bizlere uygulamalar hakkında fikirlerinizi beyan etmeniz için özel geliştireceğimiz kaynak merkezi ile, SMS Makinesi hakkında hem kaynak hemde zenginleşmiş bir sözlük bulacaksınız.
Boşluk
Ulaşım Sektöründe Toplu SMS
Ulaşım Sektöründe Toplu SMS
Ulaşım sektörü üzerinde toplu SMS çözümleri, hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Müşteri bilgilendirmesi ve interaktif kullanımlar başta olmak üzere makalemizde belirttiğimiz örnek ihtiyaçlar doğrultusunda kullanabilir. İhtiyaçlarınıza yönelik diğer toplu mesajlaşma çözümleri için lütfen bizlerle iletişime geçin.

Tek Kullanımlık Şifre (OTP) Uygulamaları
Tek Kullanımlık Şifre (OTP) Uygulamaları
Tek kullanımlık şifre şimdiye kadar daha çok bankaların internet şubelerine giriş işlemleri için kullanılıyordu. Bankacılık sektöründeki bu uygulamaya bir göz atacak olursak, internet bankacılığına giriş yapan bir kullanıcının, sistemde tanımlı olan cep telefonuna bir SMS ulaşıyor ve ulaşan SMS içeriğindeki şifreyi, bilgisayar ekranına yazılması isteniyor. Bu uygulama sayesinde, internet bankacılığı şifresi başkası tarafından öğrenilse bile, kullanıcının cep telefonuna gelen kısa mesaja da ihtiyaç duyuluyor ve bu sayede güvenlik katmanı bir seviye daha arttırılmış olunuyor.

Sağlık Sektöründe Toplu SMS
Sağlık Sektöründe Toplu SMS
Özellikle özel sağlık kuruluşları için büyük avantaj sağlayacak toplu sms çözümleri ile hastalarınızla yakından ilgilenin. Başta tahlil sonuçları ve acil durum bildirimleri olmak üzere, hastalarınıza olan tüm iletilerinizi sms çözümleri ile gönderin. Sağlık sektöründe toplu SMS çözümlerini, yazımız içerisinde örneklendirilmiş ve ihtiyaçlarınıza genişletilebilir kullanım alanları doğrultusunda kullanabilirsiniz.

SQL Makinesi For NETSİS
SQL Makinesi For NETSİS
SQL MAKİNESİ for NETSİS, işletmenizin veritabanına bağlanarak stok, banka ve kasa durumu, en çok satılan ürünler, en çok satış yapılan cari hesap ve daha birçok ihtiyacınıza göre değişebilen isteklerinize cevap üretip, durumlar ile ilgili özet bilgilerini anında SMS ile cebinize taşır! SQL MAKİNESİ for NETSİS, esnek ve özelleştirilebilir yapısı ile olay bazlı, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen ve bunları SMS ile istenilen zamanda, istenilen kişinin cep telefonuna mesaj ile gönderen bir HERMES İLETİŞİM yazılım ürünüdür.

Eğitim Sektöründe Toplu SMS
Eğitim Sektöründe Toplu SMS
Günümüzde artan cep telefonu pazar payı sonrasında, mobil reklamcılığın yıldızı da parlamaya başlamıştır. Son dönemlerde düşük gidere ters orantılı olarak sağladığı yüksek geri dönüşler ile birçok firma geleneksel reklam ve tanıtım materyalleri yerine, sistemlerindeki müşteri telefon kayıtları sayesinde kısa mesajla ulaşmayı tercih etmeye başlamışlardır.

SMS Pazarlama
SMS Pazarlama
SMS Pazarlama, toplam sayısı neredeyse toplam nüfus miktarına yaklaşan cep telefonu kullanıcılarının ceplerine her an gelen (düşen) mesajlarla yürütülen kampanyalarla kendini gösteriyor. SMSin (Kısa Mesaj Servisi) sahip olduğu, hedef kişilere doğrudan, hızlı, anlık ulaşma gibi özellikleri, başlangıçta kişisel haberleşme amaçlarıyla kullanılan bu servisin ticari bir karakter kazanmasına katkıda bulunmuştur.

Hukuk Sektöründe Toplu SMS
Hukuk Sektöründe Toplu SMS
Avukatlar, bireylerin birbirleriyle ve devletle ilişkilerinde ortaya çıkan anlaşmazlıklarda hukuki bilgisine başvurulan kişilerdir. Avukatlar, avukatlık hizmetlerini sürdürürken müvekkilleri ile iletişim halinde olmalıdır. Günümüzde, kısa mesaj servisi (SMS) bu iletişimi verimli ve ekonomik biçimde çözümlemeyi sağlayan bir araç olarak oldukça yaygın ve etkilidir.

Perakendecilik Sektöründe Toplu SMS
Perakendecilik Sektöründe Toplu SMS
Güncellenen ürün ve fiyat bilgisinin hızlı bir biçimde müşterilere kolayca iletilmesi satış oranlarını arttırıcı rol oynar. Kampanya, indirim ve promosyonların bilgisi de yine Toplu SMS servisi ile iletilir. Böylece güncel bilgi güvenilir bir biçimde ve ek bir iletişim maliyetine yol açmadan, var olan iletişim maliyetini de azaltarak müşterilere ulaştırılır.

Otomotiv Sektöründe Toplu SMS
Otomotiv Sektöründe Toplu SMS
Ülkemizde 50 yıllık bir geçmişi olan otomotiv sektörü, ilk üç büyük sektörden biri olarak Türk ekonomisini lokomotifi konumundadır. Bu sektördeki rekabet koşulları otomotiv firmalarını satış, yedek parça, bakım ve onarım gibi hizmetlerin bir arada bulunduğu bir yapılanmaya gitmeye zorladı. Bu sebeple müşteri takibi daha da önem kazanmıştır. Otomotiv sektöründe toplu smsin rolü hakkında bilgi edinmek için bu makalemizi okuyun.

Turizm Sektöründe Toplu SMS
Turizm Sektöründe Toplu SMS
Turizm doğası gereği sosyal etkileşime dayanan bir sektördür. Bu sebeple Toplu SMS Servisinin turizm sektörüne adaptasyonu kolay olmuştur. Toplu SMS servisleri ile potansiyel müşterilere doğrudan ulaşılarak turlara ve tatil paketlerine ilgileri çekilmiş, rezervasyon teyidi, rötar ya da erteleme uyarısı, program güncellemesi gibi bilgiler kolaylıkla iletilmiştir. Rezervasyon onay bilgileri ve seyahat ayrıntılarının doğrudan mobil telefonlarına iletilmesi müşterilerin firmaya olan güvenini ve böylece müşteri sadakatini arttırmaktadır.
Sayfalar: [1][2][3][4]
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444