Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Kaynak Merkezi


Kaynak Merkezi Kaynak Merkezi sayesinde müşterilerimize en açık şekilde bazı kavramların anlamlarını, uygulamaların kullanımları ile ilgili makaleler paylaşacağız.

SMS Makinesini öğrenip daha etkin kullanabilmeniz için, takıldığınız yerlerde bize danışmanız için, geliştirdiğimiz uygulamaların makalelerinden bizlere uygulamalar hakkında fikirlerinizi beyan etmeniz için özel geliştireceğimiz kaynak merkezi ile, SMS Makinesi hakkında hem kaynak hemde zenginleşmiş bir sözlük bulacaksınız.
Boşluk
Sabit ve Mobil Hat Abone Sayısı
Sabit ve Mobil Hat Abone Sayısı
Sabit hat penetrasyonu, mobil telefon kullanımındaki artışın da etkisiyle düşme eğiliminde. 2010 yılı Mart sonu itibariyle yaklaşık 16,4 milyon sabit telefon abonesi bulunan Türkiye'de penetrasyon oranı yaklaşık %23 seviyelerine düşmüştür. Mobil abone sayısı ve penetrasyon oranı ise 2009 yılı başından itibaren artış eğiliminin durduğu görülmektedir.

Mobil Trafik Hacmi
Mobil Trafik Hacmi
2010 yılı ilk üç aylık dönemi trafik bilgileri bir önceki üç aylık dönemle kıyaslandığında, Vodafone'un trafik hacminin yaklaşık %6 arttığı, diğer taraftan Turkcell'in trafiğinin %3,4, Avea'nın ise %5,8 oranında azaldığı görülmektedir. Mobil trafik hacmindeki bu değişim dönemler itibariyle ilgili makalemizde yer almaktadır.

Mobil Abone Profili
Mobil Abone Profili
Türkiye'deki mobil abonelerin abonelik türlerine göre dağılımına yer verilmektedir. 2010 yılı ilk üç aylık döneme bakıldığında mobil abonelerin yaklaşık %74'ünü ön ödemeli abonelerin oluşturduğu, son bir yıl içerisinde faturalı abonelerin oranının %21,9'dan %26,3'e çıktığı görülmektedir.

Sigortacılık Sektörü için Toplu SMS
Sigortacılık Sektörü için Toplu SMS
Sigortacılık sektöründeki birçok firmanın ihtiyaçlarına, toplu SMS hizmetlerimiz çözüm üretmektedir. Araç sigorta bitiş tarih hatırlatması, ev ve işyeri sigorta bitiş tarihi hatırlatması, taksit ödeme hatırlatma bildirimleri gibi ve daha birçok amaç ile toplu SMS çözümleri, makalemizde yer alan örnek ihtiyaçlar doğrultusunda kullanabilir.

Spor Merkezleri ve Kulupler için Toplu SMS
Spor Merkezleri ve Kulupler için Toplu SMS
Kulüp ve spor merkezlerinin ihtiyaçlarına, toplu SMS hizmetleri çözüm üretmektedir. Spor müsabakalarına ait başlangıç tarih ve saat bildirimleri, haber, duyuru ve gelişmeler, kombine bilet satış ve promosyon duyuruları gibi ihtiyaçlarınıza göre esnetilebilir kullanım alanları ile toplu SMS çözümleri, sayfamızda yer alan örnek ihtiyaçlar doğrultusunda kullanabilir.

Üretim Sektöründe Toplu SMS
Üretim Sektöründe Toplu SMS
Üretim sektöründe faaliyet gösteren birçok kuruluşun ihtiyaçlarına, toplu SMS hizmetleri çözüm üretmektedir. Üretim bilgileri, müşteri sorgulaması, otomatik cevaplamalar, üretim durumu gibi ihtiyaçlarınıza göre esnetilebilir kullanım alanları ile toplu SMS çözümleri, makalemizde yeralan örnek ihtiyaçlar doğrultusunda kullanabilir.

Esnaf Odaları için Toplu SMS
Esnaf Odaları için Toplu SMS
Esnaf odaları için toplu SMS çözümleri, birçok ihtiyaca cevap verebilmektedir. Üye bilgilendirmesi ve interaktif kullanımlar başta olmak üzere makalemizde belirttiğimiz örnek ihtiyaçlar doğrultusunda kullanabilir. Esnaf odaları için örnek toplu sms kullanım alanları ile birlikte makalemizi okumanızı öneririz.

Finans Sektöründe Toplu SMS
Finans Sektöründe Toplu SMS
Finans sektöründe faaliyet gösteren birçok firmanın ihtiyaçlarına, toplu SMS hizmetleri çözüm üretmektedir. Hisse senedi kritik değer noktalarını bildirmek, ödeme tarih ve kredi bilgilerini sunmak gibi ihtiyaçlarınıza göre esnetilebilir kullanım alanları ile toplu SMS çözümleri, makalemizdeki örnek ihtiyaçlar doğrultusunda kullanabilir.

Eğlence Sektöründe Toplu SMS
Eğlence Sektöründe Toplu SMS
Eğlence sektöründe faaliyet gösteren birçok firmanın ihtiyaçlarına, toplu sms hizmetleri çözüm üretmektedir. Toplu SMS özellikle aktivite ve aktivasyon bilgilendirmeleri olmak üzere, parti davetleri, promosyon ve rezervasyon işlemleri için kullanılabilirler. Eğlence sektörü içerisinde örnek toplu sms kullanım alanları ile birlikte makalemizi okumanızı öneririz.

SMS Kontör Nasıl Satın Alınır
SMS Kontör Nasıl Satın Alınır
Ön ödemeli olarak Toplu SMS göndermek isteyen firmaların öncelikli olarak Toplu SMS hesaplarının aktivasyon işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Bunun için "Turkcell Ön Ödemeli Toplu SMS Hizmet Sözleşmesi" ni imzalamaları ve ek evraklar ile birlikte bize ulaştırmaları gerekli. Bu işlemlerden sonra Turkcell tarafından hesap tanımlaması gerçekleştirilir ve bu hesap kullanıcısına ait özel bir sanal numara (Örn: 5320000001) tanımlanır.
Sayfalar: [1][2][3][4]
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444