Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Kaynak Merkezi


Kaynak Merkezi Kaynak Merkezi sayesinde müşterilerimize en açık şekilde bazı kavramların anlamlarını, uygulamaların kullanımları ile ilgili makaleler paylaşacağız.

SMS Makinesini öğrenip daha etkin kullanabilmeniz için, takıldığınız yerlerde bize danışmanız için, geliştirdiğimiz uygulamaların makalelerinden bizlere uygulamalar hakkında fikirlerinizi beyan etmeniz için özel geliştireceğimiz kaynak merkezi ile, SMS Makinesi hakkında hem kaynak hemde zenginleşmiş bir sözlük bulacaksınız.
Boşluk
MMS Gönderimi Artıyor
MMS Gönderimi Artıyor
MMS gönderim sayısının, SMS gönderim sayısına oranla düşük bir hacme sahip olduğu gözlemlenmesine rağmen 2010 yılının son üç aylık döneminde, MMS gönderimi önceki dönemine göre %28,4?lük bir yükselişe sahip olarak 27,7 milyon adede ulaşmıştır.

SMS Gönderimi Artıyor
SMS Gönderimi Artıyor
Mobil şebekelerinin SMS ve MMS gönderimlerinde ki değişimler göz önüne alındığında MMS sayısının SMS sayısına göre küçük bir orana sahip olduğu gözlemlenirken, SMS gönderimi oranında da sürekli bir artış görülmektedir. 2010 yılının üçüncü çeyreğinde SMS gönderimi, %9,53?lük bir yükselişle 39,8 milyar gönderim adedine sahip olarak zirveyi korumaktadır.

Mobil Yaşam Hızla Büyüyor
Mobil Yaşam Hızla Büyüyor
Dünyada elektronik haberleşme sektöründe son yıllarda kaydedilen gelişmeler ile, 2006 yılında %41,9 olan mobil penetrasyon oranı 2009 yılı sonunda yaklaşık % 68,2?ye, %17,4?e olan internet kullanıcı penetrasyonu % 26,8?e yükselmiştir. Genişbant internet abone penetrasyonu ise %7?ler civarında bulunmaktadır.

SMS Trendi Yükseliyor
SMS Trendi Yükseliyor
Bağımsız bir araştırma kuruluşu olan Nielsen?in yaptığı araştırmaya göre gelişmiş ülkelerde, ergenlik döneminde bulunan gençler, ayda,ortalama 3339 kısa mesaj gönderiyorlar. Nielsen, araştırmasını, çeşitli gelir düzeylerinde bulunan 60.000 cep telefonu abonesi üzerinde yürütmüş

Numara Taşınabirliği Mobil Abone Artışını Durdurdu
Numara Taşınabirliği Mobil Abone Artışını Durdurdu
Türkiye elektronik haberleşme sektöründe, 1998 yılından itibaren mobil abone sayısında görülen hızlı artış sonucunda, toplam (sabit ve mobil) telefon abone sayısı Haziran 2010 itibariyle 77,8 milyon olarak gerçekleşmiştir. Bu rakam % 100?ün üzerinde bir penetrasyon seviyesi anlamına gelmektedir. Ağustos 2010 itibariyle 61,5 milyona ulaşan mobil abone sayısı sayesinde, toplam telefon penetrasyonu olumlu yönde ilerlemektedir.

Gıda Sektöründe Toplu SMS
Gıda Sektöründe Toplu SMS
Günümüzde hızla güçlenen tüketim sektörü hayatımızın her alanını etkiliyor.Hergün yeni bir ürün ve marka ,piyasadaki yerini alıyor ,kendilerini yenileyip müşterilerin isteklerine hızlı bir şekilde cevap üretiyorlar.

İşletmeci Yatırımları
İşletmeci Yatırımları
Türk Telekom ve mobil işletmecilerin 2005-2009 yılları arasındaki toplam yıllık yatırım miktarlarına ve 2010 yılı birinci ve ikinci çeyreğindeki üçer aylık yatırım bilgilerine yer verilmektedir. Toplam yıllık yatırım bilgilerine bakıldığında 2009 yılı sonunda bir önceki yıla kıyasla Türk Telekom?un yatırımında %11,7 oranında bir azalma görülürken, mobil işletmecilerin yatırımlarında önemli bir artış görülmektedir.

İşletmeci Gelir ve Karları
İşletmeci Gelir ve Karları
Telekomünikasyon sektöründe toplam gelirlerin yıllar itibariyle gelişimine bakıldığında özellikle mobil telekomünikasyon hizmetlerinden elde edilen gelirler başta olmak üzere artış yaşandığı görülmektedir.

SMS ile Pazar Araştırması
SMS ile Pazar Araştırması
Geleneksel olarak kullanılan pazar araştırma yöntem ve teknikleri son derece pahalı ve zaman alıcı olmaktadır. Fakat daha hızlı ve uygun fiyatlı yöntemler ile müşteri veritabanı güncellenebilir ve geliştirilebilir. SMS Pazarlama düşük maliyet ve bilgilendirme amaçlı olması sayesinde kurumlar SMS ile geniş kitlelere çok hızlı bir biçimde ulaşabiliyor.

Telekomünikasyon Pazarındaki Son Gelişmeler
Telekomünikasyon Pazarındaki Son Gelişmeler
2010 yılı birinci üç aylık dönem sonu itibariyle Türkiye telekomünikasyon pazarında yaşanan gelişmeler kısaca sayfamızda yer alan makalemizde özetlenmiştir. Özellikle 2009 ve 2010 yılı birinci üç aylık dönem verileri baz alınmıştır.
Sayfalar: [1][2][3][4]
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444