Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Kaynak Merkezi


Kaynak Merkezi Kaynak Merkezi sayesinde müşterilerimize en açık şekilde bazı kavramların anlamlarını, uygulamaların kullanımları ile ilgili makaleler paylaşacağız.

SMS Makinesini öğrenip daha etkin kullanabilmeniz için, takıldığınız yerlerde bize danışmanız için, geliştirdiğimiz uygulamaların makalelerinden bizlere uygulamalar hakkında fikirlerinizi beyan etmeniz için özel geliştireceğimiz kaynak merkezi ile, SMS Makinesi hakkında hem kaynak hemde zenginleşmiş bir sözlük bulacaksınız.
Boşluk
Toplu SMS'i Karınızı Arttırmak için Kullanın
Toplu SMS'i Karınızı Arttırmak için Kullanın
Tüm şirketler kendilerini müşterilerine duyurmanın ve onlarla iletişime geçmenin daha etkin yollarını arar. Bunu başarmanın en kanıtlanmış yöntemlerinden biri ise gözümüzün önünde; hatta elimizin altında: kısa mesajlaşma servisi, yani SMS.

SMS'in Anlık Mesajlaşma Dünyasındaki Önemi
SMS'in Anlık Mesajlaşma Dünyasındaki Önemi
Kedilerin dokuz canı vardır deseler de görünüşe göre SMS'in canlarının bir sınırı yok. Mobil anlık mesajlaşma SMS'in sonu olarak ilan edilmiş olsa da daha yakından baktığımızda bu durumun SMS'in iş dünyasında değerini aslında daha çok arttırdığını görüyoruz. Söz konusu mobil anlık mesajlaşma olduğunda oyunu değiştiren Blackberry ve onun Blackberry kullanıcıları arasında kullanıma yönelik sağladığı görünürde ücretsiz mesajlaşma hizmeti oldu.

Mobil Yatırım
Mobil Yatırım
2009 yılı, 3G yetkilendirmelerinin de olmasıyla mobil yatırımları açısından 4589 milyon TL ile en fazla yatırım yapılan dönem olurken 2008 yılına kıyasla %132 oranında büyük bir artış görülmektedir.

Mobil İşletmecilerinin Gelir Dağılımı
Mobil İşletmecilerinin Gelir Dağılımı
2010 yılının üçüncü çeyreğinden itibaren mobil işletmecilerinin gelirlere göre pazar oranları incelendiğinde Turkcell'in pazar oranının %56,46, Vodafone'un %25,11 ve Avea'nın da %18,43 olduğu belirtilmiştir.

Mobil Trafik Hacmi - 2010
Mobil Trafik Hacmi - 2010
2010 yılının üçüncü çeyreğindeki toplam trafik bilgileri önceki üç aylık dönemle karşılaştırıldığında toplam trafiğin %2,42 oranında arttığı belirlenmiştir.

İnternet Bağlantı Çeşit ve Yüzdeleri
İnternet Bağlantı Çeşit ve Yüzdeleri
Geniş bant abonelerinden Ocak 2010 dan itibaren xDSL kullananların oranı %79'a çıkarken Türkiye'de ki bu oran %94,8 olarak belirlenmiştir. Kablolu internet hizmetinin genişbant içerisinde ki yüzdesi 2010'un üçüncü çeyreğinde %3,2 iken bu oran AB ülkelerinde %15,3 olarak görülmektedir.

İnternet Abone Sayısı 430 Kat Arttı
İnternet Abone Sayısı 430 Kat Arttı
Genişbant penetrasyonunda göze çarpan en dikkat çekici gelişmeler arasında mobil genişbant internet ve fiber ile kablo internet abone sayılarının artış oranının daha da yükselerek yol almasıdır. Buna ek olarak DSL abone kullanıcılarının artışının azda olsa devam ettiği belirlenmiştir.

Türk Telekom Trafiğinde Düşüş
Türk Telekom Trafiğinde Düşüş
Üçer aylık dönemlerle sabit pazar trafik hacminde, 2009 yılının aynı döneminde %87,0 olarak belirlenen sabitten sabite olan trafik oranının 2010 yılının üçüncü çeyreğinde %86,4 oranına inmiştir. Ayrıca dial-up trafiği ciddi bir düşüşle birlikte %1'in aşağısında kalmıştır.

Sabit Hat Abone Sayısı Düşüyor
Sabit Hat Abone Sayısı Düşüyor
Mobil telefon kullanımının artışıyla sabit hat kullanımının yüzdesi düşme eğilimi göstermektedir. Türkiye'de Eylül 2010 tarihiyle 16,3 milyon civarındaki sabit telefon abone sayısı geçmişe göre yaklaşık %22,5 oranına düşmüştür.

Sabit ve Mobil Trafik
Sabit ve Mobil Trafik
2009 yılının başlangıcından itibaren üç aylık dönem incelendiğinde 2009 yılının üçüncü döneminden, 2010 yılının ikinci dönemine kadar mobil trafiğin oranının düşüşe geçtiği ve sabit trafiğin oranının da kısmen bir artışa geçtiği görülmektedir. 2010 yılının üçüncü çeyreğinde ise sabit trafik miktarı 5,7 milyar dakika olarak %9,7 oranında düşüşe geçerken, mobil trafik miktarı 31,74 milyar dakika ile %2,4 oranında artışa geçtiği görülmektedir.
Sayfalar: [1][2][3][4]
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444