Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Haberler > Turkcell Toplu SMS Mesaj Tarifelerini Güncelledi


      Müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en hızlı ve en etkili yolu Turkcell ile toplu mesaj çözümlerinden geçmektedir. Bu kadar etkili bir yöntem; en ucuz şekilde nasıl sunulur sorusunun cevabı artık çok basit. Yüksek adetli gönderimler için taahhüt vererek maliyet çalışmaları yaparken, artık düşük gönderimler için de bu çalışmayı yapabiliriz.


      Yüksek tarifelere gönderim adetleri uymayan  firmaların ve kurumların kendilerine uygun tarife modellerinden birini seçmesi tarifelere yeni eklenen baremler ile  mümkün. Turkcell in var olan tarifelerine 10.000, 25.000 ve 50.000 yeni eklenen baremlerinden size uygun adet ve ücretlendirmeyi seçebilirsiniz.


      Tarifeler her firmaya uyabilecek yapıda  olup müşterilere bir adım daha yaklaşmanıza olanak sağlayacaktır. Yeni tarife baremleri  dernekler, odalar, inşaat firmaları, kooperatifler, turizm firmaları gibi birçok kuruma hitap etmektedir. Böylece çok daha uygun fiyatlara mesaj  gönderimleri yapılabilmektedir.


      Hermes İletişimin yazılım geliştiricileri tarafından oluşturulan SMS Makinesi sayesinde de, satın aldığınız tarife kapsamında Toplu SMS gönderimlerinizi yapabileceksiniz. SMS Makinesi, toplu SMS gönderimlerinizi yapabileceğiniz bir masaüstü uygulamasıdır. Dilerseniz talebiniz doğrultusunda toplu mesaj gönderimlerinizi internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayarla da, web üzerinden gönderebilirsiniz.


      En uygun tarifeyi seçerek bütçenizi sarsmadan reklam ve duyurularınızı yapabilirsiniz. Gelecek olan faturanızın tutarını düşünerek ulaşamadığınız kitleye artık çok rahat gönderim yapabilirsiniz. Üyelerinize veya müşterilerinize en uygun şekilde ulaşma imkanına sahip olursunuz.


      Unutmayın bu tarifelerden biri mutlaka sizin için.

 

Yazıyı Paylaşın

· ·   ·   ·   ·   ·  
 
 
Bu haber 02.02.2010 11:52 tarihinde yayınlanmış ve 3517 kez okunmuştur.
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444