Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Haberler > T.C. Kimlik Numarası ile Arama (TCKN'den Arama) Servisi Aktif Oldu


Tckn telefon numarası arama

TCK SMS’e kardeş geldi. Artık numarası bilinmeyen kişilere kimlik numaraları üzerinden SMS ile ulaşmanın yanında bu kişiler direkt olarak aranabilecekler.


TCK SMS servisini kullanan finans kuruluşları ve hukuk büroları, bu servisle önemli başarılara imza attılar. Özellikle alacak takibi yapan hukuk bürolarının başarı hikayeleri oldukça fazla. TCK SMS sayesinde hem borçlu kişilerin, hem de takibi yapan kurumun ciddi kazanımları oldu.

TCKN'den Arama servisi de bu başarılı geri dönüşleri devam ettirecek ve hatta sesin kullanımıyla da farkını ortaya koyacak bir servis. Çünkü birebir görüşme, özellikle bilgilendirme amaçlı içeriklerin iletilmesinde yazıya göre çok daha etkili olacaktır. Ayrıca TCKN'den Arama servisi, SMS’e göre daha kolay ölçümlenebilecek. Çünkü direkt olarak kişiyle görüşme imkanı yaratıyor ve böylece kaç kişinin bilgilerinin güncellendiği kolaylıkla ölçümlenebiliyor.

Tıpkı TCKN SMS gibi çalışan TCKN'den Arama; Turkcell veri tabanına kayıtlı olan GSM numaralarını kimlik numarası ile eşleştirerek görüşme imkanı yaratıyor.

Hukuk bürolarından örnek verelim. Hukuk bürosunda çağrı merkezinde çalışan personelin, binlerce borçlu kişiyi takip etmesi hem yorucu hem de çok zordur. Bir de iletişim bilgilerinin olmaması bu kişilere ulaşmayı imkansız kılar. Eğer ki borçlu kişi, bir ya da birden çok Turkcell numarası kullanıyorsa TCKN Arama ile bu numaralar aranabilir ve görüşme sağlanır. Böylece borç daha da büyümeden ödenmiş olur ve hukuk bürosu dosyasını kapatır. Kısacası her iki tarafın mağdur olmasının önüne geçilir.

Örnekleri sadece hukuk ve finans sektörleri ile kısıtlamayalım. Bugün müşterisine fatura kesip de bilgilerine sahip olmayan ve bu yüzden iletişim kuramayan çok fazla sayıda işletme var.

Müşteri mağduriyetini engellemek için hem hızlı hem de doğru bilgiye ulaşmak çok kritik bir önem taşıyor. Bu yüzden de TCKN'den Arama’nın birçok kurum tarafından tercih edileceğini düşünüyorum.  Telefonla birebir görüşme imkanı bilgilendirme sürecini oldukça verimli hale getirecektir.  

Bir kurum için müşterisiyle iletişim kurabilmek, içinde bulunduğumuz devirde altın değerinde. Artık en ufağından en büyüğüne kadar bütün kurum ve kuruluşlar, hedef kitlelerine telefonları üzerinden ulaşıyorlar. Ancak müşteri bilgilerine sahip olmadıkları koşullarda elleri kolları bağlanıyor. Bu bağlamda TCKN'den Arama servisi için kurumların işini kolaylaştıracak hızlı ve ekonomik bir seçenek diyebiliriz.


Akhan Akpınar
Hermes İletişim

 

Yazıyı Paylaşın

· ·   ·   ·   ·   ·  
 
 
Bu haber 05.04.2013 04:40 tarihinde yayınlanmış ve 2201 kez okunmuştur.
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444