Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Haberler > T.C. Kimlik No ile SMS


       TC Kimlik No ile SMSArtık günlük hayatta pek çok hizmet satarken müşterinin T.C. Kimlik Numarasını sisteme kayıt ediyoruz. Sanal mağazalardan, reel mağazalara kadar alışveriş sektöründe özellikle en çok karşımıza çıkan güvenlik önlemlerinden biridir T.C. Kimlik Numarası doğrulaması. Müşteri yine Turkcell'den GSM numarası alırkende T.C. kimlik Numarasını verir ve Turkcell bunu sisteme işler. Burda, toplu sms gönderimi için farklı bir bakış açısı gelişir. Turkcell altyapısını kullanarak toplu sms müştelerimize sağladığımız T.C. Kimlik No ile SMS servisimiz sayesinde müşterilerin GSM bilgileri elinde olmayan firmalarda müşterilerine toplu sns gönderebiliyor. Gönderilen sms içeriği reklam, tanıtım vs değil, sadece bilgilendirme ve hatırlatma amaçlı olmalıdır. Örnek olarak; gönderilen mesajda borç miktarı değil, borç olduğu ve iletişime geçilmesi gerektiği hakkında bilgilendirme olmalıdır.


       Bilindiği üzere yasalardaki yeni düzenlemeler sayesinde artık şahısa kesilen faturalar için T.C. Kimlik No alınma zorunluluğu getirildi. Bu yüzden, bireysel müşterilerinize fatura keserken, T.C. Kimlik No bilgilerini sisteminize kayıt etmek zorundasınız.


Peki Nasıl?


       Hermes İletişim kurumsal müşterileri, Web SMS hizmetimiz üzerinde yer alacak olan menüden, T.C. Kimlik Numaralarını aktardıkları müşterilerine toplu sms gönderebilecekler. Önce Hermes SMS sunucuları, Turkcell'e elinde olan T.C. Kimlik numaralarını soracak. Eğer Turkcell veritabanı üzerinde listede yer alan T.C. Kimlik numaraları mevcut ise, hepsine belirlediğiniz sms içeriğini gönderecek. Eğer yok ise gönderim gerçekleşmeyecek ve iletim raporlarında gönderilmeyen T.C. kimlik numaraları belirtilecek. Böylece GSM numarasını bilmesenizde müşterilerinize ulaşabileceksiniz. Gönderilen toplu sms'ler Hermes çalışanları tarafından denetlendikten sonra Turkcell veritabanı ile bağlantıya geçilmesine izin verilecektir.


       T.C. Kimlik No ile SMS servisini Turkcell İş Ortakları içinde ilk olarak Hermes iletişim kurumsal müşterilerine sunacak.


       Daha detaylı bilgi için: TC Kimlik SMS

 

Yazıyı Paylaşın

· ·   ·   ·   ·   ·  
 
 
Bu haber 16.01.2010 05:13 tarihinde yayınlanmış ve 4947 kez okunmuştur.
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444