Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Haberler > Sony, Yeni Albüm Tanıtımını Sesli Mesaj ve SMS İle Yaptı


rsz_sony_yeni_albüm

Dünya markası Sony, televizyondan oyun konsollarına, müzik sistemlerinden telefonlara kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor. Yalnızca elektronikte değil, sanat alanında da özellikle sinema ve müzik sektörlerinde son derece söz sahibi bir firma. Amerika’da, Lamb of God grubunun tanıtımını Sesli Mesaj ve SMS ile etkin bir şekilde gerçekleştiren Sony, bu farklı yaklaşımdan güzel geri dönüşler almış.

Kampanyanın uygulama şekli oldukça ilginç. Yeni albüm tanıtımı için grup üyelerini bir araya getiren Sony, her birinin tanıtım amacıyla farklı ses kayıtları yapmalarını istemiş. Böylece her bir grup üyesi, albümü ve grubu tanıtacak ses kayıtları hazırlamış ve kampanyanın ilk ayağı böylece tamamlanmış.

İkinci aşamada ise bir SMS kısa kodu hazırlanmış ve gazete, dergi, web sitesi, email, TV gibi kanallardan bu kısa kodların duyurusu yapılmış. Kısa koda mesaj yollayan kişilere ise Sesli Mesaj gönderilmiş. Grup üyelerinin birebir kendilerine hitap ettiğini duyan fanlar, bu durumdan son derece memnun kalmışlar. Grubun albüm tanıtımını farklı bir şekilde yapmasıyla hem hedeflenen satışlara ulaşılmış hem de yaratılan farkındalık ile grubun fanlarının ilgisi arttırılmış. Bir müzik grubunun Sesli Mesaj kullanması kadar doğal bir şey yoktur herhalde.

Sony’nin elini güçlendiren bir başka şey ise servis sağlayıcının sunduğu bulut tabanlı servis olmuş. Herhangi bir donanıma ya da yazılıma bağlı olmayan bu servis, grup üyeleri ve menajerlerinin kolay kolay ses kaydı ekleyebilmelerine olanak tanımış. Kısacası müzik grubu, elindeki güçlü ekipmanlar ve sesini rahat rahat yansıtabileceği bir ortama kavuşmuş.

Sony, ünlü kullanımını doğru iletişim kanallarıyla birleştirmiş: Sesli Mesaj ve SMS ile… Bu şekilde, birbiriyle uyum içinde çalışabilecek bir iletişim platformu aramanıza gerek yok. Çözüm, farklı kanalları bünyesinde barındıran İletişim Makinesi’nden başkası değil.

Kaynak: Twilio.com

Akhan Akpınar
Hermes İletişim

 

Yazıyı Paylaşın

· ·   ·   ·   ·   ·  
 
 
Bu haber 06.08.2013 05:56 tarihinde yayınlanmış ve 5737 kez okunmuştur.
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444