Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Haberler > SMS Makinesi'ni Seçmek için 10 Neden!


1- 73 şehirde 8000'den fazla müşteriye güvenle hizmet veren bir firmayla çalışmak istiyorsanız...


SMS Makinesi

Sadece 8 adet ilimizde henüz müşterimiz yok. Başta İzmir olmak üzere, toplam 73 ilde ise müşterilerimiz sırtlarını bize dayayarak güvenle Toplu SMS hizmeti alıyorlar. Bu yükselişi gören çözüm ortaklarından biri olduğumuz Turkcell'de bizi Silver İş Ortağı olarak ilan etti.


2- Verilen hizmet ile şımartılmak istiyorsanız...


İşinin hakkını veren, güler yüzlü destek ekibimiz ve cana yakın müşteri temsilcilerimiz tarafından şımartılmak istersiniz değil mi? Kim istemez ki :)


3- SMS ile alakası olan ne kadar servis varsa hepsinden bedava yararlanmak istiyorsanız...


SMS Makinesi hizmeti alan tüm müşterilerimize SMS ile alakası olan tüm servislerimiz ücretsiz. Sitemizde dolaşın bakın ne kadar çok servisimiz var sizde görün.


4- Piyasadaki tüm SMS uygulamalarına istediğiniz her yerden tek bir noktadan anında ulaşmak istiyorsanız...


Tatile, iş gezisine ya da bilgisayarınızın yanında olmadığı herhangi bir yerden anında SMS göndermek istediniz, ilk bulduğunuz internet noktasından WEB SMS sayfasına girip SMS gönderimlerinizi hemen yapabilirsiniz. Tatillleriniz, bayramlarınız, gezileriniz, kısaca tüm özel zamanlarınız size kalır.


5- Sektör ile ilgili yeniliklerden ilk benim haberim olsun diyorsanız...


Sektörel yeniliklerden anında haberdar olup, iş planlarınızı bunlara göre yapın ki zaman + para kazanın. En azından gereksiz harcamalardan kurtulun ki küresel ekonomik krizden zarar görmeden karlı çıkın.


Toplu video ve Single Shot SMS gibi sektöre hareketlilik katacak olan pek çok yenilikten anından haberdar olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece yandaki "Bizi Takip Edin" bölümünden e-mail adresinizle kayıt olmanız.


6- Kullanıcı dostu arayüz ile verimli çalışmak istiyorsanız...


SMS Makinesi programımızın arayüzünü yapabildiğimiz kadar basit, yapabildiğimiz kadar yardımcı yapmaya çalıştık. Diyorsanız ki bilgisayar ile aram hiç iyi değil ben kullanamam, çok yanılıyorsunuz. Demo sürümü indirip deneyin. Göreceksiniz ki gerçekten çok basit bir arayüzü var. Kullanışlı ama karışık değil.


7- Farklı menüleriyle Toplu SMS göndermenin ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız...


Özel günlerde, belirlediğiniz gruplara veya belirlediğiniz özellikteki müşterilerinize ister Excel SMS menüsü ile GSM bilgileri Microsoft Excel'de kayıtlı müşterilerinize, ister Outlook SMS menüsü ile GSM bilgileri Microsoft Outlook'ta kayıtlı olan müştelerinize SMS gönderebilirsiniz.


8- Siz isteyin biz geliştirelim, siz isteyin biz her sorunu çözelim...


Size daha iyi hizmet vermemizi sağlayacak her türlü fikrinizi bizimle mutlaka paylaşın. Blogumuzda da dediğimiz gibi düşüncelerinizi duymaya ihtiyaçımız var.


9- Kolay entegrasyon ile yazılım geliştirenlere de kolaylık sunuyoruz.


Yazılım geliştiricileri de düşünerek (ne de olsa meslektaşlar) SMS Makinesi için geliştirdiğimiz API'lerimizle her uygulamadan müşterilerimizin SMS gönderebilmesini kolaylaştırdık. Yazdığımız API'ler sayesinde her program kolayca entegre edilebiliyor.


Toplu SMS API sayfamızdan ilgili ayrıntılara ulaşabilirsiniz.


10- Hep daha fazlasını istiyorsanız


Gelişen teknolojilere ayak uydurarak ve her zaman ileriyi hedefleyerek daha fazlasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.


SMS Makinesi'ni seçmek için bu kadar neden varken yoksa siz hala bizim müşterimiz değil misiniz?

 

Yazıyı Paylaşın

· ·   ·   ·   ·   ·  
 
 
Bu haber 29.12.2009 04:21 tarihinde yayınlanmış ve 3332 kez okunmuştur.
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444