Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Haberler > SMS Hakkında Yanlış Bilinenler


SMS’in ne kadar çok tercih edilen bir iletişim kanalı olduğunu biliyorsunuz. Buna rağmen SMS hakkındaki hurafeler ve yanlış bilgiler yüzünden hala SMS göndermeye soğuk bakan firmalar da mevcut. Bu yazıda, en çok karşılaşılan yanlış bilgileri sıralayacağız.

“Benim müşterilerim, benden SMS almak istemiyorlar.”

Bir bakıma bu önerme doğrudur. Ancak müşterinizin dikkatini çekecek bir içeriği, illa ki ona sunabilirsiniz. Bu maddedeki yanlış algıyı kırmak için, doğru içeriği doğru kitleye göndermek gerekir. Hangi müşteri kendisine avantaj sağlansın istemez ki?

“SMS gönderiminin toplam bütçesi belirli değil.”

Yine bir bakıma doğru ancak resmin geneline bakıldığında yanlış bir fikirdir. İletişim Makinesi gibi, her bir tarife tipi için detaylı ücretlendirme tablosu sunan ve güçlü raporlama yeteneklerine sahip bir servis kullanırsanız, gönderdiğiniz her bir SMS’ten aldığınız verimi kuruşu kuruşuna hesaplayabilirsiniz.

“SMS, pahalı bir iletişim kanalı.”

Tamamen yanlış bir önerme. Eğer yaptığınız yatırımın karşılığını fazlasıyla alıyorsanız, burada pahalılıktan söz edemeyiz. Daha önceki yazılarımızda, SMS’in ne kadar geri dönüş sağladığını defalarca vurguladık. Eğer doğru bir kampanya kurgusuyla müşterilerinize ulaşırsanız, yaptığınız yatırımın karşılığını çok fazlasıyla alırsınız.

“Nasıl başlayacağımı bilmiyorum.”

Gayet anlaşılabilir bir düşünce. Bu durumda, servis sağlayıcının size verdiği danışmanlık hizmeti çok önemli. Gerek SMS içeriğinin oluşturulmasında, gerekse de gönderim zamanlamasında verilecek destek; bütün SMS gönderimlerinin başarısını direkt olarak etkileyen bir unsur. Hermes İletişim, bu desteği müşterilerine çok uzun bir süredir veriyor.

“İstenmeyen SMS’lerden nefret ediyorum.”

Mümkündür, ancak müşteriniz nefret etmeyebilir. Hatta bu ilgisi ve algısı bu konuda yüksek de olabilir. Daima müşteri profilinizi gözeterek seçiminizi yapın; herkes farklı iletişim kanallarına farklı şekilde tepki verir.

“Daha önce SMS’i denedim ancak verimli olmadı.”

Olumsuzluklar daima tecrübedir. Mantıklı bir SMS kurgusunun verimli olmaması için hiçbir sebep yok, bütün istatistikler bunu kanıtlıyor. Doğru servis sağlayıcı, doğru kurgu, doğru içerik her zaman yüksek verim getirir.

SMS hakkındaki en çok bilinen yanlışları bu şekilde sıraladık. Daha elbette ki birçok yanlış bilgi bulabiliriz. Herkes SMS’ten yüksek fayda sağlarken, İletişim Makinesi gibi bir servis varken SMS’i tercih etmemek için hiçbir neden yok.

Kaynak: Otimollc.com

A
khan Akpınar
Hermes İletişim

 

Yazıyı Paylaşın

· ·   ·   ·   ·   ·  
 
 
Bu haber 11.06.2013 03:41 tarihinde yayınlanmış ve 1935 kez okunmuştur.
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444