Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Haberler > Neden Excel SMS ?


     Toplu SMS uygulaması olan SMS Makinesi hergün müşterilerimizin öneri ve eleştirileri baz alınarak güncellenmektedir. Bu güncellemeler sayesinde programımız "kullanıcı dostu" olma yolunda emin adımlarla hergün daha fazla yol alıyor.excel sms


     Bilgisayar kullanıcılarının çoğunlukla kullandıkları uygulamaların özellikleri ve yönlendirmeleri çerçevesinde kullanım becerileri gelişmektedir. Bu yüzden bazı kullanıcılar, karşılarına yeni veya hiç kullanmadıkları bir yazılım çıktığında (kullanımı ne kadar kolay olursa olsun) zorluk çektikleri için yadırgamaktadırlar.


     Hermes İletişim olarak kullanıcılarımızın SMS Makinesi yazılımını daha aktif ve kolay kullanabilmeleri için alışkanlıklarına ayak uydurmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin sürekli kullandıkları programlardan biri olan Microsoft Excel için ExcelSMS özelliği ni geliştirdik.


     Bu özellik sayesinde kayıtları Excel üzerinde olan herkese toplu sms göndermeyi kolaylaştırıyoruz. Excel dosyanızı herhangi bir veritabanına aktarmaya gerek kalmadan Excel dosyanız üzerinden gönderebilirsiniz.


     Excel SMS'i kullanabilmek için kayıtlarınızı tuttuğunuz Excel dosyanızdaki kayıtlı Cep telefonu numaralarının ayrı bir sütunda olmalıdır.


     Eğer Excel dosyanızdaki veriler (ad, soyad, bakiye veya poliçe bitiş tarihi) ayrı ayrı sütunlarda kayıtlı ise bu verileri mesaj içeriğinde kullanabilirsiniz ve otomatik olarak herkese özel ve farklı içerikte mesajları sadece dakikalar içerisinde oluşturup gönderebilirsiniz.


     Excel dosyanız üzerinde filtrelemeler yaparak belirlediğiniz kayıtlara mesaj gönderimini sağlayabilirsiniz. Örnek olarak; bakiyesi 200 lira üzerinde olan borçlulara veya 50 net üzerinde net yapan öğrencilerinize mesaj göndermek filtreleme seçeneklerimiz sayesinde çok kolay.


     Excel dosyanız üzerindeki aynı kayıtları ayıklayabilir veya aynı numaraya birden fazla farklı içerikte mesaj gitmesini de sağlayabilirsiniz.


     SMS Makinesi açılınca sol menüdeki "ExcelSMS" sekmesine gelip işlemlerinizi yapabilirsiniz.


     Excel SMS özelliğinin kullanımı hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


ExcelSMS Yardım Sayfası

 

Yazıyı Paylaşın

· ·   ·   ·   ·   ·  
 
 
Bu haber 29.12.2009 05:43 tarihinde yayınlanmış ve 3239 kez okunmuştur.
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444