Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Haberler > Müşterinizin Toplu SMS İş Ortağı Olun


     Toplu SMS Tanıtım ve iletişim alternatifleri içinde en güncel, etkili ve ekonomik araç olan SMS alanında müşterilerinizin iş ortağı olmanız size geleceğe yönelik karlı bir kazanç aracı sunar.


     Yılda %140 oranında büyüyen 882 milyon TL'lik SMS pazarında pay sahibi olarak; katma değeri yüksek bir sektörde kazancınıza kazanç katın.


     SMS iş ortaklığı için yapmanız gereken tek şey ufak bir adım atmak. Kendi ortföyünüzdeki müşterilerin Toplu SMS hesaplarının aktivasyonunu sağlamak. Sonraki aşamada bu müşterilerinizin gönderdikleri her bir SMS sizin kazanç hanenize yazılan yeni bir artı demektir.


     Yönetici paneli programımız MAKİNİST sayesinde tüm SMS trafiğiniz kontrolünüz altında. Tanımlanan her bir müşterinizin bilgisini bulabileceğiniz bu program sayesinde müşterilerinizin gönderdiği her bir SMS'in iletim durumunu kolayca izleyebilir; ön ödemeli müşterilerinizin yüklediği kontör adedini takip edebilirsiniz.


     SMS trafiğiniz arttıkça prim oranlarınız da katlanarak artacak. Yalnızca bir kez emek vererek, müşterinize bir Toplu SMS hesabı açtırıp, uzun yıllar boyunca gelir elde etmeniz mümkün. Hem de hiçbir sorun yaşamadan, ekstra çaba harcamadan.


     Ayrıca kendi geliştirdiğiniz yazılımlara SMS modülü entegre ederek, yazılımlarınızı zenginleştirebilir ve müşterilerinize daha kapsamlı bir hizmet sunabilirsiniz. Yazılımlarınıza SMS modülü entegre etmek için ihtiyaç duyacağınız API dosyalarına web sitemizden ücretsiz olarak ulaşabilir, karşılaşabileceğiniz herhangi bir sıkıntıda ise bizden destek alabilirsiniz.


     İçinde bulunduğumuz küresel finansal kriz sebebi ile sektörlerin daraldığı, dev firmaların bile küçülmeye gittiği bir ekonomik atmosferde gelecek vaat eden ve astronomik oranlarda büyüyen bu sektörde yerinizi almakta gecikmeyin.

 

Yazıyı Paylaşın

· ·   ·   ·   ·   ·  
 
 
Bu haber 16.01.2010 03:57 tarihinde yayınlanmış ve 2880 kez okunmuştur.
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444