Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Haberler > Mobil Pazarlama Servislerinin Faydaları


Mobil Pazarlamada Toplu SMS'in Avantajları

 

      SMS'lerin iletilip iletilmediğinin izlenebilir olmasının önemiyle toplu SMS gönderiminin tercih edilirliği günden güne daha da artmakta. Çift taraflı SMS gönderiminin olanağıyla da şirketler müşterilerin tepkilerini anında ölçebilir ve gerek duyarlarsa kampanyalarının stratejilerini kısa bir sürede değiştirebilirler. Ayrıca kurumlar "Kazanmak için ad soyadı yazıp ...'ya gönderin" gibi SMS'ler ile oylama ve promosyon kampanyaları düzenleyebilir.

      Şirketler ek olarak bilgi mesajları içeren (hava durumu, günlük burç yorumu, uçuş bilgileri vb bilgilendirme mesajları) SMS servislerini belirli bir ücret karşılığında müşterilerine sağlarlar. Böylece toplu SMS gönderimleriyle endüstrilerde pazarlama çeşitleri gün geçtikçe daha da artmakta.

 

Mobil Pazarlamanın Etkinliği

 

      Mobil pazarlamanın en önemli özelliği tüketicilere tercih ettikleri ve ihtiyaç duydukları reklam, tanıtım, kampanya gibi mesajların gönderilmesi. Mesajların gönderildiği andan itibaren müşteriler tarafından okunma süresi 15 dakika ve maksimum cevap verilme süresi 60 dakika. Bu süreler pazarlama alanında cevaplanma oranı açısından en yüksek seviyedir.

 

Mobil Pazarlamanın Uygun Maliyetli Olması

 

      Pazarlamada hedeflenilen kitleye ulaşma yolları içerisinde maliyet açısından en uygun olan Toplu SMS gönderimidir. Bu sayede mobil pazarlamada toplu SMS gönderimi ile tanıtım günden güne artmakta.

 

Mobil Pazarlamanın Yeni Pazarların Kapısını Açması

 

      Toplu mesaj gönderimi mobil pazarlamada demografik ve lokasyon bilgilerine göre sınırlandırılabilir olması ile yeni pazarlara ulaşmada birinci sırada yer almakta. Amerika'da yapılan son araştırmaya göre 18-29 yaşları arasındaki hemen hemen herkesin cep telefonuna sahip olduğunu ortaya koyulmakta ve reklamcıların bunu avantaja çevirdiği belirtilmekte.

 

Mobil Servislere Eklenen Diğer Servisler

 

      Müşteriyi daha fazla bilgilendirmek ve müşteriyle daha fazla ilgili olmak adına uçak bileti rezervasyonunun teyidi ya da herhangi bir randevunun hatırlatılması gibi müşteriye özel geri bildirim servisleri geliştirilmiştir. Geri bildirim servisleri ile şirketler, anketler aracılığıyla tercih edilen ürünlerin araştırmasını daha kolay yapabilmekte.

 

Yazıyı Paylaşın

· ·   ·   ·   ·   ·  
 
 
Bu haber 19.01.2011 11:37 tarihinde yayınlanmış ve 3887 kez okunmuştur.
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444