Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Haberler > Hermes Toplu Mesajlaşma Web Ara Yüzleri Birleştirildi


      Toplu mesajlaşma servisimiz ile internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar ile toplu sms, toplu video ve T.C. kimlik numarası ile sms gönderimlerini birbirinden farklı internet adresleri üzerinden gerçekleştiriyordunuz. Hermes İletişim olarak mevcut tüm online toplu mesajlaşma servislerimiz artık tek çatı altında. Böylelikle sizlere daha hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet sunmayı hedefliyoruz. Kullanmak istediğiniz servisler için farklı siteler üzerinden her defasında giriş yapmak yerine, artık tek bir ekrandan giriş yapıp üst menüde bulunan toplu sms, toplu video ve T.C. kimlik numarası ile sms seçeneklerinden kullanmak istediğinize tıklayarak kullanabilir ve dilerseniz servisler arasında sorunsuzca geçiş sağlayabilirsiniz.


Peki, Bu Servisleri Nasıl Kullanacaksınız?


      Üst bölümde yer alan Toplu SMS simgesini tıklayarak toplu SMS hizmetini kullanabilirsiniz.Web Servis Bu servisi kullanmadan önce SMS Makinesi'nde oluşturduğunuz kişi listesini, Web SMS'e aktarmak için yapmanız gereken bir takım işlemler var. SMS Makinesi'nde oluşturduğunuz kişiler listesini, Web SMS'e aktarmak için;  "Ayarlar" menüsünden "Web SMS Servisleri" seçeneğini tıklayınız ve buradan Gözat düğmesini tıklayarak, bilgisayarınıza kaydedeceğiniz listeniz için bir konum belirleyiniz. Daha sonra SMS Makinesi ara yüzünden, seçtiğiniz bir klasöre kaydedeceğiniz bu xml dosyasını, verileri dışarı al düğmesini kullanarak işlemini gerçekleştiriniz. Giriş yaptığınız Web SMS sayfasında, Transfer menüsünden "XML'den Transfer" linkini tıklayınız. "Lütfen yüklenecek dosyayı seçin" bölümünde yer alan Gözat düğmesini tıklayarak, daha önceden kaydetmiş olduğunuz xml dosyasını seçip tamam düğmesini tıklayınız. Programda oluşturduğunuz kişi listesi ve bunların kayıt olduğu gruplar, Web SMS'e transfer edilmiş olacaktır.


      Toplu Video servisiyle yeni çıkan ürünlerinizi, kampanya ve fiyat hakkında bilgilendirme; kandil, bayram, yılbaşı ve diğer özel gün (doğum günü, yıldönümü vs.) kutlamaları ile ilgili toplu video gönderimleri; promosyon, tanıtım veya reklamlar ile ilgili toplu video gönderimleri gibi ihtiyaçlarınıza ve amaçlarınıza yönelik daha birçok amaçla, müşterilerinize internet üzerinden toplu video gönderebilirsiniz.


      T.C. Kimlik Numarası ile SMS servisimiz ise telefon numarasını bilmediğiniz tüm Turkcell abonesi olan kullanıcılarınıza, T.C. kimlik numarası kayıtları ile ulaşabilmenize olanak veriyor. T.C. yasalarındaki yeni düzenlemeler ile artık kişiye kesilen tüm faturalar için T.C. Kimlik Numarası alınma zorunluluğu getirilmiştir. Bu yüzden bireysel müşterilerinize fatura keserken, T.C. kimlik numarası bilgilerini sisteminize kayıt etmeniz gereklidir. Turkcell İş Ortağı Hermes İletişimin gerçekleştirdiği bu servisle, resmi veya bilgilendirme mesajlarının, GSM numarasını bilmediğiniz müşterilerinize, Turkcell işbirliği ve altyapısını kullanarak T.C. kimlik numarası kayıtlarını kullanarak müşterilerinize iletebilmenizi amaçlamaktadır.


     İşte kısaca bahsettiğimiz tüm bu servisleri kullanabilmeniz için Hermes İletişim yetkililerine, online toplu mesajlaşma servisini kullanmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Gereken ücretsiz kayıt ve aktivasyon işlemleriniz sonrasında, kesintisiz tek çatı altında online toplu mesaj gönderimi keyfini sizlerde yaşamaya başlayacaksınız.
Tek çatı altında topladığımız web servislerimize, aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

 

 

Yazıyı Paylaşın

· ·   ·   ·   ·   ·  
 
 
Bu haber 23.02.2010 09:56 tarihinde yayınlanmış ve 4545 kez okunmuştur.
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444