Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Haberler > Hedef Kitlenizle Aynı Anda ve Özel Olarak İlgilenmek İster misiniz?


       Toplu SMSEtkin iletişim, günümüz teknolojisinde artık ne mail, ne broşür, ne mektup, ne de faks ile sağlanmakta. Cep telefonlarının çok yaygın ve etkin bir şekilde kullanılmaya başlaması ve her kesim tarafından benimsenmesiyle birlikte, sms ile bilgi ve duygu alışverişi de giderek önem kazanmıştır. Bu da reklam, duyuru ve kampanyalara yansımış ve mobil dünya pazarlama alanında önemli bir mecra haline gelmiştir. Bunun yanı sıra şirketler iç duyurularını (özellikle saha ve satış ekiplerine) yaparken de yine Toplu Mesajlaşma ile iletişimi tercih etmeye başlamıştır. Bu anlamda, hedef kitlenizi etkileyebilmek ve bilgilendirmek için var olan en hızlı, modern ve özel iletişim biçimi olan Toplu Mesaj gönderimi, kurumların kullanmış olduğu iletişim aracı olarak her geçen gün gelişmeye devam etmektedir.


      Toplu mesajlaşma hızlı bilgi toplamak ve yaymak adına, kurumsal iletişim yelpazenizin gelişmesine katkı sağlamaktadır. Birçok orta ve büyük ölçekli firmanın, bu yeni teknolojinin kazandırdığı toplu mesaj gönderimine adapte olduğunu; kampanya, kutlama veya duyurularını yahut iletmek istedikleri mesajı toplu mesajlaşma servisini kullanarak yapmakta olduğunu görmekteyiz.


      Toplu mesajlaşma, istediğiniz kişiye ve kuruma mesajlarınızı anında ulaştırmanın en kolay, en etkili ve en ekonomik yoludur. Normal şartlarda bilgiyi, telefon, mail yada görsel araçları kullanarak hedef kitlenizle paylaşırsınız. Fakat bu iletişim araçlarını kullanarak yapmış olduğunuz paylaşımın maliyeti yüksek olacaktır. Oysa toplu mesajlaşma etkin iletişimi sağlarken aynı zamanda cebinizden'de tasarruf etmenize yardımcı olur.


      Toplu mesajlaşma etkili bir yöntem çünkü istediğiniz her an GSM kapsamı sahasında olan kişilere ulaşmak mümkündür. Gönderdiğiniz mesajın okunmadan silinmesi yok denecek kadar azdır. Bu da toplu mesajlaşmanın etkili iletişim aracı olmasında önemli bir rol oynamasını sağlar.


      Toplu Mesajlaşma Servisi, bir bilgisayar programı aracılığı ile bir GSM operatörü altyapısı kullanılarak, hazırladığınız mesajın aynı anda binler hatta onbinlerce kişiye iletilmesini mümkün kılan bir servistir. SMS MAKİNESİ, Turkcell'in İş Ortaklığında Turkcell altyapısı kullanılarak Toplu Mesajlaşma olanağını sizlere sunmak amacıyla yazılmış Toplu SMS programıdır.


      HERMES, TURKCELL'in İş Ortağı olarak siz değerli müşterilerimize en iyi desteği ve çözümleri vermek adına gelişimini sürdürmeye devam etmektedir.

 

Yazıyı Paylaşın

· ·   ·   ·   ·   ·  
 
 
Bu haber 28.12.2009 04:14 tarihinde yayınlanmış ve 3370 kez okunmuştur.
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444