Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Bizden Haberler


Duyurular ve Haberler Güncel duyurular ve haberler - size özel fırsatlardan, yeni bir hizmetimiz hakkında bilgilendirmeden, çekici bir özel teklifimize kadar aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.
Boşluk
İnteraktif Pazarlama Taktikleri - Mobil Pazarlama
İnteraktif Pazarlama Taktikleri - Mobil Pazarlama
Forrester Research Inc. Haziran 2009 araştırmalarına göre mobil pazarlama metodu, interaktif pazarlama yöntemleri içerisinde %80lik bir oranla tercih edilmektedir. Özellikle oluşturulan müşteri profillerine göre gönderilen mobil tanıtımlarla (toplu sms, toplu video vb.), bu metodun tam anlamıyla hedef odaklı olduğunun göstergesidir.

Telefon Kullanım Oranları
Telefon Kullanım Oranları
Günümüz iletişim çağı itibariyle, servis sağlayıcılarının kapsama alanlarına artırmasına paralel olarak; teknolojinin bir çok imkanlar sunması ve cep telefonlarını multimedya merkezlerine dönüştürmesi, cep telefonu kullanmayan çok az insan kalmasına neden olmuştur. Toplu sms çözümleri ile geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. İşte cep telefonu kullanım oranlarına ait, geçmiş yılların verilere dönük bir rapor çalışması.

GSM Nesilleri
GSM Nesilleri
Global System for Mobile Communications veya kısaca GSM (Mobil İletişim İçin Küresel Sistem), bir cep telefonu iletişim protokolüdür. Önceleri Avrupa Telekomünikasyon Standartlar Komitesi'nin Mobil İletişim Özel Grubu isimli alt kuruluşunun ismini taşıyan GSM, daha sonraları sistemin küresel bir çapa ulaşmasıyla yeni adıyla anılmaya başlandı. Gelişen teknoloji ile birlikte GSM nesilleri şu şekildedir.

Toplu SMS Fatura Tahsilatı Duyurusu
Toplu SMS Fatura Tahsilatı Duyurusu
Turkcell'in uyguladığı politika çerçevesinde gecikme faizi uygulanmaması için, toplu sms faturasının kesim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde tahsil edilmesi gerekiyordu. 31 Ocak 2010 tarihi itibarı ile yeni geçilen uygulamada ise toplu sms faturalarının son ödeme tarihi, faturanın kesim tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde yapılması gerekmekte.

Turkcell Toplu SMS Mesaj Tarifelerini Güncelledi
Turkcell Toplu SMS Mesaj Tarifelerini Güncelledi
Müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en hızlı ve en etkili yolu Turkcell ile toplu sms mesaj çözümlerinden geçmektedir. Bu kadar etkili bir yöntem; en ucuz şekilde nasıl sunulur sorusunun cevabı artık çok basit. Yüksek adetli gönderimler için taahhüt vererek maliyet çalışmaları yaparken, artık düşük mesaj gönderimleri için de bu çalışmayı yapabiliriz.

Kamu Kurum ve Kuruluşları için Öneriler
Kamu Kurum ve Kuruluşları için Öneriler
Toplu Mesajlaşma Servislerinden faydalanmak isteyen firmalar Ön ödemeli veya Faturalı servislerden birini seçerek Toplu SMS ve/veya MMS gönderimlerini yapabilirler. Faturalı serviste her ayın 1'i ile son günü arasında iletilen SMS ve/veya MMS'ler firmanın tarifesindeki birim fiyattan ücretlendirilip Turkcell tarafından fatura edilerek firmanın adresine posta yapılır.

Kısa Sürede Aktivasyon
Kısa Sürede Aktivasyon
Toplu SMS hizmetinden faydalanmak için sizleri gereksiz formalitelerden kurtardık. Kısa süren aktivasyon işlemi ile toplu sms servisinden yararlanmabilmeniz için sadece şirket adınıza kayıtlı faturalı veya kontörlü Turkcell kurumsal hattınızın olması yeterlidir.

T.C. Kimlik No ile SMS
T.C. Kimlik No ile SMS
Turkcell Silver iş ortakları içerisinde ilk kez hermes iletişimin kurumsal müşterilerine sunduğu T.C. kimlik numarası ile sms servisi kullanıma açılmıştır. Artık adres veya telefon bilgilerine ulaşamadığınız tüm müşterilerinize, Turkcell altyapısı ile sunduğumuz toplu mesaj servisimiz ile ulaşabileceksiniz.

Toplu SMS Servislerimiz Ücretsiz
Toplu SMS Servislerimiz Ücretsiz
Tamamen ücretsiz sunduğumuz birçok servislerimize hergeçen gün bir yenisi ekliyor ve yıllardır bizimle güvenle çalışan müşterilerimize, bizimle çalıştıkları için teşekkür ediyoruz. Yeni geliştirdiğimiz birçok servisimizi, yine sizlerden aldığımız güç ve güvenle ücretsiz olarak sizlerle paylaşıyor, aralıksız AR-GE çalışmalarımıza sizler için devam ediyoruz. Üstelik toplu sms servislerimizin hepsi ücretsiz.

Otomatik SMS'in Faydaları
Otomatik SMS'in Faydaları
Otomatik SMS servisimiz sayesinde artık hiçbir müşterinizi unutmayacaksınız. Siz kurumsal müşterilerimize sunduğumuz otomatik sms hizmetimizle, müşterilerinizin özel günlerini her zaman hatırlayacak ve müşteri ilişkilerinizi daha da güçlendireceksiniz. İster doğum günü ister son ödeme tarihleri olsun, birçok konuda mesajlarınız tanımlayacağınız bilgiler kapsamında otomatik olarak gününde ve saatinde gönderilecektir.

Sayfalar: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11]
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444