Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Bizden Haberler


Duyurular ve Haberler Güncel duyurular ve haberler - size özel fırsatlardan, yeni bir hizmetimiz hakkında bilgilendirmeden, çekici bir özel teklifimize kadar aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.
Boşluk
Kimler Hedefli Mesaj Servisini Kullanmalı?
Kimler Hedefli Mesaj Servisini Kullanmalı?
Hedefli Mesaj servislerimizi kullanarak, ulaşmak istediğiniz potansiyel müşterilere sms gönderebilirsiniz. 11 milyona ulaşmış izinli veri tabanı üzerinde sms ile ulaşmak istediğiniz kitlelerin profil kriterlerini belirleyerek sms gönderebilir ve hedefi TAM 12 den vurabilirsiniz.

Trafik Kazası için SMS Göndermek Yeterli
Trafik Kazası için SMS Göndermek Yeterli
Virginia Tech Ulaştırma Enstitüsü sürücüler üzerinde yaptığı bir araştırmada, araç kullanırken sms yazanların kaza yapma olasılıklarını hesapladı. Araştırma için sürücülerin araçlarına kameralar yerleştirildi ve sürücüler toplamda10 milyon kilometre boyunca takip edildi.

Toplu SMS Kontörü Nasıl Yükletilir ?
Toplu SMS Kontörü Nasıl Yükletilir ?
Toplu SMS kontörünüz bitti ve nasıl kontör yükleteceğinizi mi bilmiyorsunuz?
Yapmanız gereken 532 755 07 67 numaralı Turkcell SMS yükleme hattını arayarak size ait sanal numaranıza Toplu SMS kontör yükleme işlemi gerçekleştirmektir.

Excel 2007 Desteği Yeni Versiyona Eklenmiştir
Excel 2007 Desteği Yeni Versiyona Eklenmiştir
Toplu Mesajlaşma hizmetleri kapsamında geliştirdiğimiz SMS Makinesi, 29.06.2010 tarihinde Excel 2007 dosya formatını desteklemektedir. Excel üzerinde tutulan kayıtlara SMS gönderimini sağlayan Excel SMS modülü, artık Office Excel 2007 (.xslx dosya uzantısı) formatını destekliyor.

SMSPARAPUAN ile Yeni Bir Dönem Başlıyor
SMSPARAPUAN ile Yeni Bir Dönem Başlıyor
12 aylık toplu sms ve/veya toplu faks taahhüdü verin Turkcell SMS faturalarınızı düşürün, üstüne ekstra SMSPARAPUAN kazanın. SMS gönderdikçe SMSPARAPUANlarınız biriksin, biriken SMSPARAPUANlarınızı Teknosa mağazalarında dilediğinizce harcayın.

Turkcell Medium Business İletişim Toplantısı
Turkcell Medium Business İletişim Toplantısı
Hermes Çözümlerinin sergilendiği, Turkcell Medium Business iletişim toplantısı standı yoğun ilgi görürken, Turkcell CEO'su Süreyya Ciliv Hermes Standına ziyarette bulundu. Turkcell 9-10-11 Nisan 2010 tarihlerinde, yeni yapılanmayla ilgili bilgi ve eğitim toplantısı düzenledi. Turkcell Medium Business iletişim toplantısı kapsamında yapılan toplantıya, Turkcell üst düzey yöneticileri, çalışanları ve bazı çözüm ortakları katıldı.

Fatura Ödeme Tarihlerinde Değişiklik
Fatura Ödeme Tarihlerinde Değişiklik
Şubat 2010 faturaları ile beraber; toplu sms faturalarının son ödeme tarihleri ayın son gününden 15'ine çekilmiştir. (15. günün hafta sonuna denk gelmesi durumunda ise son ödeme tarihi 15'inden sonraki ilk Pazartesi olarak belirlenmiştir.) Şubat ayı gönderimleri için çıkacak faturaların son ödeme günü 15 Mart 2010 olacaktır.

Canlı Destek Hizmetini Başlattık
Canlı Destek Hizmetini Başlattık
Tam müşteri memnuniyeti, kaliteli ve hızlı hizmet sağlamak için canlı destek servisimizi devreye soktuk. Tüm sorularınızı canlı destek servisimizi kullanarak ilgili yetkililere ulaştırabilir, sorunlarınızı en kısa zaman içerisinde online olarak çözüme ulaştırabilirsiniz. Gereksiz telefon trafiğinden kurtularak çözüm odaklı bu hizmetimiz, artık siz değerli müşterilerimizin kullanımına açılmıştır.

Hermes Toplu Mesajlaşma Web Ara Yüzleri Birleştirildi
Hermes Toplu Mesajlaşma Web Ara Yüzleri Birleştirildi
Hermes iletişim olarak toplu mesaj, toplu video ve T.C. Kimlik numarası ile sms web ara yüzlerimizi birleştirdik. Kullanmak istediğiniz servisler için farklı ekranlar üzerinden her defasında giriş yapmak yerine, artık tek bir ekrandan giriş yapıp üst menüde bulunan toplu sms, toplu video ve T.C. kimlik numarası ile sms seçeneklerinden kullanmak istediğinize tıklayarak kullanabilir ve servisler arasında geçiş yapabilirsiniz.

İletişim Süreci ve Toplu SMS ile Mobil Pazarlama
İletişim Süreci ve Toplu SMS ile Mobil Pazarlama
Mobil pazarlamada başarı sağlamak için iletişim sürecini ve buna bağlı olarak iletişim kanalları etkin olarak kullanabilmemiz gereklidir. Toplu sms servislerini nasıl daha etkin kullanabilirsiniz? Bu yazımızda toplu sms servisleri için oluşturduğunuz mesajlarınızda, dikkat etmeniz gereken noktalar ve toplu mesajlaşma ile mobil pazarlama konuları açıklanmıştır.

Sayfalar: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11]
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444