Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Bizden Haberler


Duyurular ve Haberler Güncel duyurular ve haberler - size özel fırsatlardan, yeni bir hizmetimiz hakkında bilgilendirmeden, çekici bir özel teklifimize kadar aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.
Boşluk
Neden Toplu SMS?
Neden Toplu SMS?
En etkili doğrudan pazarlama yolu Toplu SMS gönderimleridir. Toplu SMS gönderimleri, hem kişiyle özel iletişime geçebilme imkanı ile hem de elde edilen geri dönüşlerle etkinliğinin kolay saptanabilir olmasından dolayı, tercih edilirliği günden güne artmakta.

Mobil Pazarlama Servislerinin Faydaları
Mobil Pazarlama Servislerinin Faydaları
SMS'lerin iletilip iletilmediğinin izlenebilir olmasının önemiyle toplu SMS gönderiminin tercih edilirliği günden güne daha da artmakta. Çift taraflı SMS gönderiminin olanağıyla da şirketler müşterilerin tepkilerini anında ölçebilir ve gerek duyarlarsa kampanyalarının stratejilerini kısa bir sürede değiştirebilirler.

Mobil Finans Servislerinin Reklamcılığa Katkısı
Mobil Finans Servislerinin Reklamcılığa Katkısı
2010 yılında mobil finans servislerinde yapılan geliştirmeler ile müşterilerin hayatı kolaylaştırılırken, zamandan ve maliyetten tasarruf elde etmeleri sağlandı. Millennial Medya'nın SMART isimli mobil reklamcılık ağı raporuna göre mobil pazarda Perakende ve Restoran pazarının büyüme oranı %745, telekomünikasyon pazarının büyüme oranı %719 ve mobil finansal işlemlerin büyüme oranı ise yıllık %802 olduğu belirtildi.

İzlenmesi Gereken 5 Mobil Reklamcılık Eğilimi
İzlenmesi Gereken 5 Mobil Reklamcılık Eğilimi
Cep telefonlarının, özellikle akıllı telefonların benimsenme oranları arttıkça mobil reklamların önemi günden güne artmakta. SMS, WAP, mobil uygulama reklamları, arama motorlarında çıkan reklamlar, zengin medya, video ve Push notifikasyonlarının dahil olduğu mobil reklamlarının bir çok çeşidi var. Bu mobil çeşitlilik ile 2009 yılından itibaren mobil reklamlardan beklentiler ve mobil reklamcılığa ayrılan bütçe ciddi oranlarda artış gösterdi.

2011 Mobil Pazar Eğilimleri
2011 Mobil Pazar Eğilimleri
Mobil reklam pazarında ki gelişmeler için yapılan harcamalar, 2011'de dünyanın her yerinde 11.4milyar$ dan 20milyar$'a çıkacak. 2012 yılında akıllı telefon satışları, bilgisayar satışlarını geçecek. 2013 yılında, mobil telefonlar dünya çapında web erişim cihazı olarak PC'leri geçecek. 2011'de telefonların %85?den fazlasının web tarayıcısına sahip olacağı beklenmekte.

Yetkisiz Toplu Mesaj Satışlarında Yasal İşlem
Yetkisiz Toplu Mesaj Satışlarında Yasal İşlem
GSM operatörleri ve yetkilendirdikleri kuruluşlar dışında toplu mesaj satışı için yasal işlemler başlatıldı. Konu üzerine BTK'nin sitesine gönderilen bir soru ve cevabı ilgili haberimizde yer veriyoruz.

Turkcell'den SMS Rekoru
Turkcell'den SMS Rekoru
Turkcell müşterileri bayram günü sabah saatlerinde saniyede 16 bin SMS göndererek Avrupa çapında ve Turkcell tarihinde bir rekora imza attı. Turkcell aboneleri Bayramın ilk günü 300 milyon kısa SMS gönderdi ve SMS gönderen Turkcell müşteri sayısı 7 milyona ulaştı.

Hermes, Microsoft CRM ile Müşteri Memnuniyeti Sağlıyor
Hermes, Microsoft CRM ile Müşteri Memnuniyeti Sağlıyor
Müşteri odaklı hizmet vermekte olan firmamızın müşterileriyle iletişimini daha da fazla artırarak müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla Microsoft CRM'i kullanmaya başladık. Konumu gereği iletişim sektörünü yakından takip eden Hermes, yenilikçiliği ve hizmet kalitesini artırabilmek için tüm verilerini Microsoft CRM'e taşıdı.

Toplu SMS - Aktivasyon Portalı
Toplu SMS - Aktivasyon Portalı
Toplu SMS Aktivasyonları için İstanbul, Ankara ve İzmir bölgelerimiz ile Turkcell arasındaki süreci hızlandırmak adına aktivasyon portalımızı başlattık. Aktivasyon portalımızdan müşterilerimizin bilgileri girilip, toplu sms hesapları hemen açılıyor. Bu aşamadan sonra toplu sms gönderimleri gerçekleşiyor.

Örnek Uygulama - Hedefli Mesaj
Örnek Uygulama - Hedefli Mesaj
Ankara da Kızılay bölgesinde genç kesime hitap eden bir giyim mağazanız var ve sezon sonu indirimi ile stoklarınızı hızlıca eritmek mi istiyorsunuz? Kızılay bölgesinde ikamet eden , bayan ve 18 yaş üstü profil kriterlerine uygun potansiyel kitleye reklam SMS'i gönderebilirsiniz.

Sayfalar: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11]
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444