Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Bizden Haberler


Duyurular ve Haberler Güncel duyurular ve haberler - size özel fırsatlardan, yeni bir hizmetimiz hakkında bilgilendirmeden, çekici bir özel teklifimize kadar aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.
Boşluk
Kobiler Toplu SMS ile Büyük Kitlelere Ulaşabilir
Kobiler Toplu SMS ile Büyük Kitlelere Ulaşabilir
Mobil pazarlamada önce olan ülkelerden Amerika'da akıllı telefona kullanmayan büyük bir nüfus bulunuyor. Cep telefonları üzerinden hizmet sunulmak isteniyorsa mümkün olduğunca fazla kişinin faydalanmasını sağlamak gereklidir. Iphone ve Android uygulamaları bu hizmetleri yeterince iyi verse de tüm kullanıcılara mobil uygulamalar aracılığıyla ulaşmak içim SMS pazarlaması da kullanılması gerekmektedir.

SMS ile Pazarlamanın Limitleri
SMS ile Pazarlamanın Limitleri
SMS ile mesajlaşma, tabii ki de sadece avantajlar ya da kolaylıklardan oluşmuyor. Konuya girmeden önce birkaç önemli kısıtlamaları göz önünde bulundurmak gerekiyor. Öncelikle SMS'in karakter limiti vardır. U.S.' de kısa mesajlar 160 karakter ile sınırlandırılmıştır.

Kobiler için Toplu SMS Pazarlaması
Kobiler için Toplu SMS Pazarlaması
SMS eskide kalan bir teknoloji gibi görünebilir. Cep telefonları renkli ekranlara sahip olmadan önce de birbirimizle mesajlaşma olanağımız vardı. Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ve teknolojinin çok hızlı ilerlemesine rağmen, SMS pazarlama bugün hala mobil hayatımızın çok önemli bir parçası.

SMS Kullanımı Konusunda Türkiye İlk Sırada
SMS Kullanımı Konusunda Türkiye İlk Sırada
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun 2011 yılına ait telekomünikasyon dünyasına dair rakamları açıklandı. SMS sayısında Türkiye, Avrupa'daki diğer bütün ülkeleri geride bıraktı.

Multimedya Mesaj Kampanyası
Multimedya Mesaj Kampanyası
07.02.2011 - 31.03.2012 tarihleri arasında MMS/Video (MMS alt yapısından gönderilen Video) ve Sesli Mesaj Kurumsal Müşterilerimizin kendi taahhüt durumları ile belirlenmiş birim fiyat ile sadece 1 SMS olarak ücretlendirilecektir. Kampanyadan sadece Faturalı Toplu Mesajlaşma müşterileri faydalanabilecektir

Toplu SMS Müşteriler için Neden Faydalıdır?
Toplu SMS Müşteriler için Neden Faydalıdır?
Günümüzde cep telefonları artık bir zorunluluk haline geldi. İletişimi kolay ve hızlı hale getirdi ve tüm sevdiğimiz kişiler bir telefon kadar uzaklığında. Bu da firmaların yeni pazarlama şekillerine yön verdi. SMS ile tüm müşterilerine hızlı bir şekilde ulaşabilen şirketler toplu SMS pazarlamasına yöneldiler.

Turkcell'lilere Mesaj Kampanyası
Turkcell'lilere Mesaj Kampanyası
Müşterilerimiz artık hedef kitlelerine daha yakın. Turkcell'in 12 milyona ulaşan izinli veri tabanında, yaş, meslek, şehir, kullanım bilgisi gibi onlarca kriter ile kurumsal müşterilerimiz hede?edikleri potansiyel müşterilerine daha kolay ulaşabilsinler diye 1 Ekim-1 Aralık tarihleri arasında Turkcell'lilere Mesajda 1 Mesaj atana 1 Mesaj hediye.

Hediye Mesaj Kampanyası
Hediye Mesaj Kampanyası
Ön ödemeli Mesaj Paketlerinde 1'e 1 veren kampanya. Son 12 ayda hiç Toplu Mesajlaşma ön ödemeli paket almamış ya da faturalı tarifelerimizden 100 SMS ve altında gönderim yapmış müşterilerimize aldıkları ön ödemeli paketin aynısı Turkcell'den hediye. Kampanyamız 15 Eylül-15 Kasım arasında geçerlidir.

MMS ve SMS Gönderimi Karşılaştırması
MMS ve SMS Gönderimi Karşılaştırması
Tüm operatörlerin toplam SMS ve MMS sayılarındaki değişim tabloda görülmektedir. Beklenilen ilgiyi bulamayan MMS teknolojisi hala düşük bir gönderim seviyesinde seyrederken, gönderilen SMS sayısında 2010 yılı son dönem hariç sürekli bir artış eğilimi görülmektedir.

SMS Makinesi Web Arayüzü Güncellendi
SMS Makinesi Web Arayüzü Güncellendi
SMS Makinesi web arayüzü güncellendi. Geçtiğimiz yıl Microsoft Dynamics CRM uygulamaları kullanmaya başlayarak müşterilerimizin isteklerini, sorunlarını ve düşüncelerini daha iyi analiz etme, yönetme ve çözme kabiliyetimizi arttırdık. CRM uygulamaları sayesinde artık müşterilerimizin neler istediğini tam olarak bilebiliyor ve bu yönde ürünler geliştirmeye devam ediyoruz.

Sayfalar: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11]
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444