Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Bizden Haberler


Duyurular ve Haberler Güncel duyurular ve haberler - size özel fırsatlardan, yeni bir hizmetimiz hakkında bilgilendirmeden, çekici bir özel teklifimize kadar aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.
Boşluk
Toplu Mesajlaşma Paket Yükseltme Kampanyası
Toplu Mesajlaşma Paket Yükseltme Kampanyası
3 Temmuz- 31 Ağustos tarihleri arasında Turkcell Kurumsal Ön Ödemeli Toplu Mesajlaşma müşterilerimizin satın alacağı ön ödemeli paket, en son aldığı ön ödemeli paketten büyük ise, paketin %20'si kadar Toplu SMS kazanacaktır.

Yazın İlleri Kampanyası
Yazın İlleri Kampanyası
Toplu Mesajlaşma Yazın İlleri Kampanyasında, 3 Temmuz - 31 Ağustos tarihleri arasında Antalya, Kocaeli, Konya, Mersin, Adana, Muğla, Eskişehir, Hatay, Tekirdağ, Trabzon, Aydın, Afyon, Kahramanmaraş, Rize, Giresun illerindeki Toplu Mesajlaşma müşterileri kullandıkları/aldıkları kadar Toplu SMS'i ücretsiz kazanacaklardır.

Ayın İlleri Kampanyası - Haziran Ayı
Ayın İlleri Kampanyası - Haziran Ayı
Haziran ayına özel Toplu Mesajlaşma Ayın İlleri kampanyamız Bursa, Kayseri ve Diyarbakır illerinde devreye girecektir. Kampanyaya katılmak için kurumsal hat fatura adresi belirlenen illerde olmalıdır.

Ayın İlleri Kampanyası - Mayıs Ayı
Ayın İlleri Kampanyası - Mayıs Ayı
Mayıs Ayına Özel Adana, Manisa ve Şanlıurfa`da Hediye Toplu SMS Kampanyası devreye alınmıştır. Mayıs ayında belirlenen illerde tüm toplu mesajlaşma müşterilerine aldıkları kadar Toplu SMS Hediye verilecektir.

Anneler Günü Birinci Oldu
Anneler Günü Birinci Oldu
Araştırmalara göre geçtiğimiz yıl yapılan Anneler Günü harcamaları, 2010 yılına oranla %16 artış gösterdi. Anneler Günü, özel günlerde yapılan kredi kartı harcamalarında, Sevgililer Günü?nü geride bırakarak ilk sıraya yerleşti. Harcamaların en çok yapıldığı yerler ise en kalabalık nüfuslu şehirler olarak öne çıktı.

SMS Teknolojisi Oldukça Uzun Ömürlü
SMS Teknolojisi Oldukça Uzun Ömürlü
Uzun ömrü bir yana SMS bize ne kadar şaşırtıcı derecede adapte olabilen bir teknoloji olduğunu da gösterdi. Örneğin, akıllı telefonların ortaya çıkışı SMS'in ölüm habercisi olarak ön görülmüş olsa da sosyal iletişim ajanslarının yaptığı bir çalışma metin temelli mesajlaşmanın Amerikan halkı için, sesli görüşmeler dördüncü sırada yer alırken, ilk sırada olduğunu göstermiştir.

Turkcell Ayın İlleri Toplu SMS Kampanyası
Turkcell Ayın İlleri Toplu SMS Kampanyası
Nisan Ayına Özel Denizli, Çanakkale ve Mardin'de Hediye Toplu SMS Kampanyası. Nisan ayında belirlenen illerde tüm toplu mesajlaşma müşterilerine aldıkları kadar Toplu SMS Hediye verilecektir.

Turkcell Baharda Toplu SMS Kampanyası
Turkcell Baharda Toplu SMS Kampanyası
Ön Ödemeli Toplu SMS paketlerinde belirlenen kriterlerden birine uyan müşterilere aldıkları ön ödemeli paketin aynısı Turkcell'den hediye.

SMS, Pazarlama Sektöründe Kalıcı Olur mu?
SMS, Pazarlama Sektöründe Kalıcı Olur mu?
iPhone ve Android telefonlar ve göz alıcı uygulamalarla hayatımızı girmişken, Toplu SMS ile pazarlamanın güncelliğini yitirdiği aklınıza gelebilir. Pazarlama sektörü uygulama yapmaya yöneldiyse de cep telefonu kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu bu uygulamalardan haberdar bile olmuyor.

Turkcell'den Hermes İletişim'e 2 ödül birden...
Turkcell'den Hermes İletişim'e 2 ödül birden...
Turkcell'in oluşturduğu Türkiye'nin en etkin iş ekosistemlerinden biri olan 'Partner Program' 10. yılında iş ortaklarını ödüllendirdi.

Sayfalar: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11]
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444