Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Bizden Haberler


Duyurular ve Haberler Güncel duyurular ve haberler - size özel fırsatlardan, yeni bir hizmetimiz hakkında bilgilendirmeden, çekici bir özel teklifimize kadar aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.
Boşluk
Akıllı Telefon Günlük Kullanım Araştırması
Akıllı Telefon Günlük Kullanım Araştırması
İngiliz GSM operatörü 02?nin 2000 kişiye yaptığı anket çalışmasında bazı ilginç sonuçlar ortaya çıktı. Sonuçlara göre, cep telefonları en çok internette sörf amacıyla kullanılıyor. Akıllı telefonların sadece kişisel haberleşme aracı olmaktan çıkması, mobil pazarlama alanındaki yaratıcı çalışmaların sayısını arttıracaktır.

SMS İle Pazarlama Önerileri
SMS İle Pazarlama Önerileri
SMS?in yükselişte olduğunu daha önceki yazılarda belirtmiştik. 2016?ya kadar SMS için oldukça parlak bir dönem ön görülüyor. Bu yüzden SMS ile pazarlama konusunda bazı püf noktaları sizlerle paylaşmak istedim.

Acil Hatlara SMS
Acil Hatlara SMS
Tatango'da yer alan bir blog yazısında, Amerikan vatandaşları 911'den (onların 155'i) SMS ile yardım alabilecek. 2014'te start alacak bu sistem şüphesiz oldukça faydalı olacaktır.

Tapuda SMS Kullanımı Başlıyor
Tapuda SMS Kullanımı Başlıyor
SMS'in önümüzdeki dönemde giderek daha fazla kullanım alanına sahip olacağını, geçen senenin analizlerine dayanarak vurgulamıştım. Son bir haftadır kamu sektöründe SMS kullanımına dair haberlerde artış gözlemliyorum. Gaziantep Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü'nün başlattığı çalışma da buna bir örnek teşkil ediyor.

Küçük İşletmeler İçin SMS
Küçük İşletmeler İçin SMS
Pazarlama faaliyetlerinin çok pahalı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ya da yeterli tanıtım bütçeniz olmadığı için kampanyalarınızın hedeflediğiniz etkinliğe ulaşamayacağından mı korkuyorsunuz? Belli oranda haklısınız da. Televizyon, gazete, internet, billboard derken küçük bir işletmeye göre oldukça yüklü bir tanıtım maliyeti ortaya çıkıyor. Bu yüzden alternatif ama aynı oranda etkili çözümlere başvurmak gerek.

Pazarlama Faaliyetleri Mobil Odaklı Olacak
Pazarlama Faaliyetleri Mobil Odaklı Olacak
Google ve Facebook, 2012 yılında yapmış oldukları reklam yatırımlarının getirisini fazlasıyla almaya başladılar. Facebook son bir yıldır, her gün ortalama olarak 3 milyon dolar reklam geliri elde ediyor. Amerika?da geçen sene 4 milyar dolar mobil pazarlama harcaması yapıldığı göz önüne alırsak bu rakamın gayet normal olduğunu görebiliriz.

2013'te SMS
2013'te SMS
Bildiğiniz gibi bir süredir ortalıkta "whatsapp ve türevleri SMS'i öldürecek" diye bir muhabbet dönmekte(ki buna daha detaylı bir blog yazısıyla değineceğim). Kısmen doğru olsa da rakamlar bunun tersini söylüyor. Hele yılbaşı dönemindeki rakamlar çok daha etkileyici.

Toplu Mesajlaşma ile Krizden Yara Almadan Çıkın
Toplu Mesajlaşma ile Krizden Yara Almadan Çıkın
Kriz dönemleri gibi birçok konuda bütçede kısıtlamalara gidilen durumlarda etkin bir pazarlama ve tanıtım kampanyası yürütmek ciddi anlamda zordur. İstenilen mecraya, istenilen tarihte, istenildiği kadar ulaşılamaz. Bunun etkisi de zaten krizde olan bir kurum için çok daha yüksek hissedilir. Kriz Dönemlerinde Yaşanılan Sorunlar Nelerdir?

Turkcell Toplu Mesajlaşma Şehir Şehir Fethet Kampanyası
Turkcell Toplu Mesajlaşma Şehir Şehir Fethet Kampanyası
18 Eylül - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında ; Bursa, Konya, Manisa, Samsun, Tekirdağ, Şanlıurfa illerinde, faturalı Toplu Mesajlaşma abonesi olup Turkcell'den son 12 ayda 200 adet ve altında gönderim yapmış mevcut müşterilerin veya mevcut ön ödemeli Toplu Mesajlaşma abonesi olup hiç ön ödemeli paket satın almamış müşterilerin veya yeni abone olan tüm Toplu Mesajlaşma müşterilerinin kullandıkları kadar Toplu SMS hediye!

Turkcell Toplu Mesajlaşma Baharda Avantaj Kampanyası
Turkcell Toplu Mesajlaşma Baharda Avantaj Kampanyası
Sonbaharda Ön Ödemeli Paketlerde Avantaj var! Sonbaharda Avantaj Kampanyası ile, satın aldığınız Ön Ödemeli Toplu Mesajlaşma paketinin aynısı Turkcell'den hediye! Kampanyamız 1 Eylül 2012- 31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

Sayfalar: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11]
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444