Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Bizden Haberler


Duyurular ve Haberler Güncel duyurular ve haberler - size özel fırsatlardan, yeni bir hizmetimiz hakkında bilgilendirmeden, çekici bir özel teklifimize kadar aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.
Boşluk
İyi Bir İletişim Stratejisi İçin Doğru Hazırlık Nasıl Olmalıdır?
İyi Bir İletişim Stratejisi İçin Doğru Hazırlık Nasıl Olmalıdır?
Aklınızda harika fikirler, elinizde de bu fikirleri uygulayabilecek teknik ve maddi imkanlar olabilir. Ama bu fikirleri ve imkanları, başarıya ulaştırmak için doğru yönlendirme gereklidir. Doğru bir iletişim stratejisi, doğru bir hazırlık aşamasına bağlıdır. Hazırlık aşamasında gözetmeniz gereken unsurlar şunlardır:

SMS İçin Kısaltılmış Link Fikirleri
SMS İçin Kısaltılmış Link Fikirleri
SMS için birçok farklı fikir üretiyor ve buluyoruz. Bir kısmını kendi tecrübelerimizle, bir kısmını da yaptığımız araştırmalarla sizlere sunuyoruz. Bugün, özellikle müşterinizi yönlendirmek istediğiniz durumlarda işe yarayabilecek bir fikir vereceğiz.

SMS Kampanyanızı Başarıya Götürecek Öneriler
SMS Kampanyanızı Başarıya Götürecek Öneriler
SMS, doğuşundan bu yana etki alanını büyüterek mobil pazarlama kampanyalarında en çok tercih edilen iletişim kanalı haline geldi. Basit bir mesajlaşma sisteminin herhalde bu günlere geleceğini kimse bilemezdi. Artık, SMS kullanmayan bir insana rastlamak gün geçtikçe güçleşiyor.

Toplu SMS Gönderiminin Satış ve Pazarlama İçin Önemi
Toplu SMS Gönderiminin Satış ve Pazarlama İçin Önemi
Eskiden SMS gönderimini yalnızca cep telefonlarımız ile yapabiliyorduk. Günümüzdeyse SMS göndermek için birçok yol var. Bu alternatiflerin birçoğu web tabanlıdır. Küçük ya da büyük fark etmez, bütün işletme sahipleri, web tabanlı servislerle SMS göndermenin çok avantajlı olduğunu vurguluyorlar. Toplu SMS servisi şu an birçok firma tarafından tercih ediliyor ve firmanın ihtiyaçlarına göre çeşitli şekillerde kullanılıyor.

SMS ile Pazarlamaya Başlamak İçin Püf Noktaları
SMS ile Pazarlamaya Başlamak İçin Püf Noktaları
SMS ile pazarlamanın önemi ,birçok firma tarafından kavranmış olsa da halen daha bu yönteme başvurmakta çekinen kurumları da görmemiz mümkün. SMS, müşterilere ulaşmaktaki en "zorunlu" yöntemlerden bir tanesidir.

SMS Neden 160 Karakterdir?
SMS Neden 160 Karakterdir?
SMS'teki 160 karakter kısıtlamasının kökeni hakkında daha önce merak etmişsinizdir. Gelin, biraz da tarih çalışalım ve konuyu özetleyelim.

Mobil Cihaz Kullanıcıları Hakkında 10 Şaşırtıcı Gerçek
Mobil Cihaz Kullanıcıları Hakkında 10 Şaşırtıcı Gerçek
Hedef kitleyi tanımak daima avantaj kazandırır. Bu amaçla yapılmış birçok araştırma bulabiliriz ancak bazen de öne çıkmayan ancak yardımcı olabilecek gerçekleri vurgulamak gerekebilir. Mobil cihaz kullanıcıları hakkındaki bu ilginç detaylar, strateji geliştirmede yardımcı olabilir.

SMS Hakkında Yanlış Bilinenler
SMS Hakkında Yanlış Bilinenler
SMS'in ne kadar çok tercih edilen bir iletişim kanalı olduğunu biliyorsunuz. Buna rağmen SMS hakkındaki hurafeler ve yanlış bilgiler yüzünden hala SMS göndermeye soğuk bakan firmalar da mevcut. Bu yazıda, en çok karşılaşılan yanlış bilgileri sıralayacağız.

QR Kod, Mağazalarda Verimliliği Arttırıyor
QR Kod, Mağazalarda Verimliliği Arttırıyor
QR kod, henüz yeni yeni yayılmasına rağmen önü açık bir teknoloji. Artık, firmalar gerek satış noktalarında, gerekse de internet sitelerinde QR kod kullanarak satış stratejilerini güçlendiriyor. QR'ın yeniliğe açık olması, birçok iletişim kanalıyla entegre olarak çalışmasını da sağlıyor.

SMS ile Pazarlama İçin Yapılmaması Gereken 4 Hata
SMS ile Pazarlama İçin Yapılmaması Gereken 4 Hata
Hep doğrulardan bahsetmeyelim, bugün de yapılmaması gereken hataları vurgulayalım. SMS'i çok kullanıyoruz ancak bazı noktalara dikkat etmezsek, iyi niyetle başladığımız bir çalışmadan istediğimiz verimi alamıyoruz. Her şeyin olduğu gibi, SMS ile pazarlamanın da bazı "yapılmaması gerekenler" listesi vardır. Şimdi bunlardan bahsedelim.

Sayfalar: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11]
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444