Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Bizden Haberler


Duyurular ve Haberler Güncel duyurular ve haberler - size özel fırsatlardan, yeni bir hizmetimiz hakkında bilgilendirmeden, çekici bir özel teklifimize kadar aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.
Boşluk
Müşterinizin Toplu SMS İş Ortağı Olun
Müşterinizin Toplu SMS İş Ortağı Olun
Müşterilerinize sunduğunuz hizmetlere bir yenisini daha eklemeye hazır mısınız? İş ortağımız olarak artık sizlerde müşterilerinize toplu sms hizmeti verebilecek, dilerseniz geliştirdiğiniz yazılımları verdiğimiz API desteği ile zenginleştirebileceksiniz. Üstelik satışlarınıza bağlı artacak komisyon oranları ile ömür boyu gelir sağlayabilirsiniz.

Cepten Toplu SMS Servisi
Cepten Toplu SMS Servisi
Yoğun iş temposu arasında bilgisayarınıza erişemiyor veya seyehatleriniz sırasında internet bağlantısı gerçekleştiremiyorsanız, cepten toplu sms hizmetimiz tam size göre. Mobil Toplu SMS servisimizle artık cep telefonunuzdan istediğiniz yer ve zamanda toplu sms atabileceksiniz.

Yılbaşı Gecesi Yoğunluğa Takılmayın
Yılbaşı Gecesi Yoğunluğa Takılmayın
Bayram, yılbaşı gibi özel günlerde oluşan yoğunluktan dolayı mesajlarınızı önceki bir zaman aralığına ileri tarihli olarak ayarlamanız sizin için daha verimli olacaktır. Yılbaşı mesajlarınızın yoğunluğa takılmasın istiyorsanız bu yazımızı inceleyin.

Single Shot SMS Altyapısı Ücretsiz
Single Shot SMS Altyapısı Ücretsiz
Hermes İş Ortaklarına Single Shot SMS altyapısı tamamen ücretsiz. Single Shot SMS uygulamaları ile 1 Ocak tarihinden itibaren hayatımız kolaylaşmaya ve daha güvenilir olmaya başlayacak. Tek kullanımlık şifre uygulamalarının, Single Shot SMS uygulamalarına iyi bir örnek oluşturması, bu sistemin ne kadar güvenilir olduğunu açıkça gözler önüne sermektedir.

Neden Excel SMS ?
Neden Excel SMS ?
Microsoft Ofis Excel kullanıcılarını düşünerek daha kolay SMS atmalarını sağlamak için ExcelSMS özelliğini geliştirdik. Bu servisimizle kayıtlarınızı excel ortamında tutsanız bile, SMS Makinesi programımızın sağladığı excel desteği ile kayıtlarınızı kolayca SMS Makinesine aktarabilecek ve gereksiz zaman kayıplarından kurtulacaksınız.

SMS Makinesi'ni Seçmek için 10 Neden!
SMS Makinesi'ni Seçmek için 10 Neden!
Hermes İletişim tarafından geliştirilen SMS Makinesi'ni kullanmanız için size 10 farklı neden sunuyoruz. 73 ilde 8000'den fazla müşterisine hızlı servis sunan Hermes İletişim, her geçen gün müşteri portföyünü daha da genişletmekte ve sizlerden aldığımız güç sayesinde uzman yazılımcılarımızın AR-GE çalışmaları kapsamında her geçen gün yeni özelliklerle karşınıza çıkmaktayız.

Toplu SMS 'in Faydaları
Toplu SMS 'in Faydaları
Toplu mesaj çözümleri, işletmenizin sadece maaliyetlerini azaltan çözümler değil, hızlı bir ulaşım aracı olması sayesinde işletme-müşteri arası bağ oluşturmada en kesin yöntemdir. İşletmenizin, mobil çözümlerden biri olan toplu mesaj hizmetini kullanması için işte başlıca sebepler.

Hedef Kitlenizle Aynı Anda ve Özel Olarak İlgilenmek İster misiniz?
Hedef Kitlenizle Aynı Anda ve Özel Olarak İlgilenmek İster misiniz?
Cep telefonlarının çok yaygın ve etkin bir şekilde kullanılmaya başlaması ve her kesim tarafından benimsenmesiyle birlikte, sms ile bilgi ve duygu alışverişi de giderek önem kazanmıştır. Bu da reklam, duyuru ve kampanyalara yansımış ve mobil dünya pazarlama alanında önemli bir mecra haline gelmiştir.

Sayfalar: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11]
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444