Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Bizden Haberler


Duyurular ve Haberler Güncel duyurular ve haberler - size özel fırsatlardan, yeni bir hizmetimiz hakkında bilgilendirmeden, çekici bir özel teklifimize kadar aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.
Boşluk
Mobil Pazarlama - Bugünün ve Yarının Mecrası
Mobil Pazarlama - Bugünün ve Yarının Mecrası
Mobil platformlar, güç geçtikçe standart PC'lerin yerini alıyor. Yalnızca Avrupa'da, masaüstü PC'lerden 4 kat daha fazla mobil cihaz var. Hatta öyle ülkeler var ki, nüfustan daha fazla mobil cihaz görmek mümkün. Bu durum, mobil pazarlama faaliyetlerinin önemini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Farklı İletişim Kanalları İle Müşteri Memnuniyeti Nasıl Sağlanır?
Farklı İletişim Kanalları İle Müşteri Memnuniyeti Nasıl Sağlanır?
Bir kurumun en önem verdiği şeylerin başında müşteri memnuniyeti gelir. Satış öncesinden sonrasına kadar olan tüm süreç, müşteri memnuniyetinin sağlanması gereken tüm zaman dilimini kapsar. Yeni bir müşterinin ilgisini çekip, hem satışa ikna etmek ve satış sonrasında da müşteriyi memnun etmek zordur. Bu zorluğu nasıl aşabileceğimize dair, farklı iletişim kanalları ile ilgili bir senaryo yazalım şimdi.

Çağrı Merkezleri, SMS İle Daha Hızlı Geri Bildirim Alıyor
Çağrı Merkezleri, SMS İle Daha Hızlı Geri Bildirim Alıyor
SMS kullanmayan bir kuruma rastlamak günümüzde çok zor. Hemen hemen her işletme tarafından tercih edilen bir servis olan SMS'in hızlı geri dönüş imkanı sağladığını ve müşteri ilişkilerini geliştirdiğini hepimiz biliyoruz.

Mobil Pazarlama - Artılar ve Eksiler
Mobil Pazarlama - Artılar ve Eksiler
Mobil pazarlama için çok şey söyledik. Genelde de gücünden, öneminden ve içinde bulunduğumuz dönem için neler ifade ettiğinden bahsettik. Şimdi isterseniz kısa maddeler halinde mobil pazarlamanın artılarını ve eksilerini sıralayalım. Karşılaştırmaların her zaman faydası vardır, eksikleri kapatarak daha iyi olmamızı sağlarlar.

Sony, Yeni Albüm Tanıtımını Sesli Mesaj ve SMS İle Yaptı
Sony, Yeni Albüm Tanıtımını Sesli Mesaj ve SMS İle Yaptı
Dünya markası Sony, televizyondan oyun konsollarına, müzik sistemlerinden telefonlara kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor. Yalnızca elektronikte değil, sanat alanında da özellikle sinema ve müzik sektörlerinde son derece söz sahibi bir firma. Amerika?da, Lamb of God grubunun tanıtımını Sesli Mesaj ve SMS ile etkin bir şekilde gerçekleştiren Sony, bu farklı yaklaşımdan güzel geri dönüşler almış.

Perakende Sektörünün Geleceği Çoklu Kanal Stratejilerinde
Perakende Sektörünün Geleceği Çoklu Kanal Stratejilerinde
Perakende sektörü asla bitmeyecek ve sürekli olarak çağa ayak uyduracaktır. Birçok farklı sektörün ortak noktasıdır diyebiliriz perakende için; otomotiv, gıda, elektronik vb. sektörlerin tümü için vazgeçilmez bir unsurdur.

SMS Gönderimlerinde Kısa Link Kullanımı İçin
SMS Gönderimlerinde Kısa Link Kullanımı İçin "Yeni" Cin Fikirler
SMS gönderimlerinizi zenginleştirebilecek ve daha çok içerik sunmanızı sağlayacak olan "kısa link" fikrinden daha önce bahsetmiştik (lütfen ilgili yazı için tıklayınız). Açılma ve geri dönüş oranlarıyla birçok kurum tarafından tercih edilen SMS'in getirisi de yüksek oluyor.

Yaz İçin SMS İle Pazarlama Önerileri
Yaz İçin SMS İle Pazarlama Önerileri
Her güzel şey gibi yaz da çabucak geçip gidiyor. Yoğun geçen bir yılın stresinin atıldığı şu günler, ayrıca SMS ile pazarlama için de altın fırsatlar sunuyor. Sonbahar gelince zaten herkes eve dönecek, okullar açılacak ve kişilere ulaşmak daha kolay olacak. Yani yaza özel bu fırsatlar, aslında farklı yaklaşımlar için de zemin oluşturuyor.

Mobil Pazarlama Faaliyetlerini Özel Yapan 7 Madde
Mobil Pazarlama Faaliyetlerini Özel Yapan 7 Madde
Mobil pazarlama, hızlı geri dönüş sağlaması ve düşük maliyetiyle, geleceğin pazarlama anlayışının yüzü olarak gösteriliyor. Bu yazıda, mobil pazarlamayı özel yapan 7 maddeyi sıralayacağız.

Cep Telefonu Kullanıcılarına İlgi Alanlarından Ulaşın
Cep Telefonu Kullanıcılarına İlgi Alanlarından Ulaşın
İletişim Makinesi müşterisi olarak, hedef kitlenizin önemli bölümünü oluşturan cep telefonu kullanıcılarının alışkanlıklarını bilmeniz gerekiyor. Onların en çok nelere ilgi duyduğunu ve neyi araştırdığını bildiğiniz takdirde, araştırdıkları konular vasıtasıyla onlara ulaşmanız daha kolay olur.

Sayfalar: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11]
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444